• Ceturtdiena, 2020. gada 28. maijs
  • Vārda diena: Vilhelms, Vilis
  • Rīgā +15.0°C, ZR vējš 4.5m/s, 768mm Hg, 54%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Esmu pārliecināta, ka latvieši ir lasītāju tauta!

21. septembra raidījumā izlozējām vairākus uzvarētājus, kas saņēma dažādas grāmatas, pateicībā par čaklu lasīšanu un balsošanu.

Mārītei Grīnpaukai krita "laimīgā loze” balvā saņemt Adrianas Trigiani romānu "Kurpnieka sieva”. Un, lūk, arī balvas saņēmējas pārdomas par lasīšanu un mūsu raidījumu:

"Fantastiski, ka ar raidījumu "Lielā lasīšana" grāmatai atkal tiek ierādīta goda vieta, kas mūsdienu tehnoloģiju pasaulē bija nedaudz piemirsta. Prieks par raidījumā izlozēto un jau saņemto dāvanu, un liels paldies meitenēm no Jāņa Rozes grāmatnīcas Ventspilī, kas mani pierunāja aizpildīt anketu.
Kaut arī mana ikdienas darba dzīve rit finanšu jomā starp nopietniem skaitļiem, man patīk baudīt un svinēt dzīvi. Viena no baudām ir turēt rokās grāmatu, sajust tās smaržu un ar vieglu čaukstoņu pāršķirt lapas. Lasīt, domāt par izlasīto, priecāties un skumt. Man ir prieks  dalīties ar savām grāmatām, dot tās lasīt draugiem un kolēģiem. Esmu  laimīga, ja grāmatai sanāk paviesoties 2-3 mājās, jo tas nozīmē, grāmata dzīvo. Māras Zālītes "Pieci pirksti" viesojas jau piektajās mājās. Izcils darbs, izcila dāvana katram no mums. 
Esmu pārliecināta, ka latvieši ir lasītāju tauta, un ka vēl tik daudz ir ko lasīt, pat pārlasīt vēlreiz un vēl."

Paldies par viedokli un Lielu Lasīšanu! :)

 

Atgādinām, ka Lielās Lasīšanas 1.novembra raidījumu iespējams noskatīties šeit! Kā arī rīt, 5.novembrī plkst. 12:30 LTV1!Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums