• Trešdiena, 2020. gada 19. februāris
  • Vārda diena: Zane, Zuzanna
  • Rīgā +4.5°C, DR vējš 3.6m/s, 755mm Hg, 83%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Gaismas Pils atklāšanas svētki

Jaunā LNB jeb Gaismas pils ir viens no nozīmīgākajiem 21. gadsimta projektiem Latvijā, kas bibliotēkai sniedz iespēju kļūt par mūsdienīgu un radošu pasaules līmeņa kultūras, izglītības un zinātnes centru. Un jau 29. augustā, kas ir arī Latvijas Nacionālās bibliotēkas dibināšanas 95. gadadiena, notiks Gaismas pils atklāšana.

No plkst. 12:00 bibliotēkā varēs apskatīt fotoizstādi "Gaismas pils lentes griešana", ar ko sāksies arī bibliotēkas tapšanas procesā iesaistīto partneru godināšana. Un jau no plkst. 20:00 ikviens interesents tiks aicināts pulcēties bibliotēkas laukumā, kur no plkst. 21:00 līdz 23:00 notiks "Gaismas pils" publiskās atklāšanas pasākums "Salasīšanās".

Aicinām arī visus mūsu draugus - raidījuma skatītājus ierasties uz Gaismas pils atklāšanu! Ne vien tāpēc, ka šis būs lielisks pasākums, kurā katram būs iespēja iepazīt mūsu jauno grāmatu pili, bet arī tamdēļ, lai satiktu mūs - Lielo Lasīšanu! Gaidīsim jūs mūsu stendā jau no plkst. 20:00!

Tiekamies!
Lielās Lasīšanas komandaPievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums