• Otrdiena, 2020. gada 22. septembris
  • Vārda diena: Maigurs, Mārica, Māris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Grāmatu TOP100

Esiet sveicināti, draugi!

Vispirms vēlamies jums no sirds pateikties par jūsu aktivitāti iepriekšējā balsojuma posmā, kas ilga no 19. janvāra līdz 16. februārim. Mēneša laikā internetā un papīra anketās tika aizpildītas 26829 balsojuma ailītes, balsojot par visdažādākajām grāmatām, no kurām 4411 ir iekļuvušas Lielās Lasīšanas grāmatu sarakstā! Apkopojot balsojumus, grāmatu TOP100 iekļuva tās grāmatas, par kurām tika balsots visvairāk reižu. Un nu, divu turpmāko mēnešu laikā jums ir iespēja nobalsot par trīs grāmatām no šī saraksta, tādējādi turpinot rast atbildi uz jautājumu, kura tad ir pati iemīļotākā Latvijas iedzīvotāju grāmata!

Nobalsot par trim grāmatām iespējams sadaļā "BALSOT", kā arī Latvijas grāmatnīcās, aizpildot Lielās Lasīšanas papīra anketas!

Atgādinām, ka līdz 6. martam Lielās Lasīšanas 2. raidījumu iespējams noskatīties arī mūsu mājas lapā.

Cieņā
Lielās Lasīšanas komandaKomentāri (1)

Anete Grundštoka
Ir Borhesa "Stāsti" un ir Borhesa "Alefs" - divās dažādās vietās, bet runa praktiski ir par vieniem un tiem pašiem stāstiem. Sanāk, ka balsis tiek nevajadzīgi sadalītas.
Ar Edgara Alana Po stāstiem tas pats. Ir "Nodevīgā sirds" un ir "Stāsti", kaut būtībā runa ir par tiem pašiem stāstiem. Šo kļūdu varēja elementāri novērst, ja tiktu šķirots pēc autoriem.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums