• Pirmdiena, 2020. gada 17. februāris
  • Vārda diena: Konstance, Donats
  • Rīgā +9.1°C, DA vējš 3.6m/s, 744mm Hg, 73%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


JAUNS KONKURSS! Šoreiz - mazākajiem mūsu sekotājiem :)

Sveicināti, draugi!

Tā nu ir sagadījies, ka tieši šodien, kad svinīgi tiks atklāta Latvijas Nacionālās bibliotēkas Gaismas pils, mūsu izsludinātais konkurss veltīts mūsu mazākajiem sekotājiem.

Un tātad. Konkursa uzdevums šāds:

RAKSTI, ZĪMĒ, LĪMĒ, FOTOGRAFĒ VAI KĀ CITĀDI PAVĒSTI MUMS PAR SAVU MĪĻĀKO BĒRNU GRĀMATU VARONI! Vecāki, protams, drīkst palīdzēt :)

Sastrādāto gaidām vai nu šī raksta komentāros, vai arī kādā no mūsu sociālo portālu lapām - draugiem.lv, facebook.com vai twitter.com! Gaidīsim jūsu atbildes līdz 4.septembra 23:59, lai jau 5.septembrī ziņotu jums, kuri mūsu konkursā uzvarējuši.

Par labi padarīto darbu trīs uzvarētāji saņems Ievas Melgalves bērnu grāmatu "Bulta, Zvaigzne un Laī"!

Paralēli tam atgādinām, ka jau šovakar norisināsies Gaismas pils atklāšanas svētki, kurus varēsiet vērot arī LTV! Taču, ja vēlaties aplūkot Gaismas pili klātienē, gaidīsim jūs Lielās Lasīšanas stendā jau no plkst. 20:00! Arī tur varēsiet uzreiz piedalīties mūsu konkursā!

Savukārt 30.augustā aicinām jūs visus doties uz Kalnciema ielas kvartālu, kurā norisināsies Burtu Tirgus, kurā varēsiet pienācīgi sagatavoties jaunā mācību gada sākšanai :)

Cieņā
LielāsLasīšanas komandaPievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums