• Otrdiena, 2020. gada 18. februāris
  • Vārda diena: Kintija, Kora
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 752mm Hg, 77%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Jo mēs zinām, ka Tu zini :)

Sveiks, mīļais draugs!

Pirmkārt, atgādinām Tev, ka līdz mūsu nākamajam raidījumam, kurā sāksim mazpamazām Tev atklāt, kuras grāmatas no mūsu grāmatu TOP100 iekļuvušas grāmatu TOP21, būs jau pēc 12 dienām!

Un otrkārt, milzīgs paldies tiem dažiem čaklajiem, no kuriem saņēmām atbildes mūsu izsludinātajā konkursā! Taču tā kā ļoti labi saprotam, ka pirmā skolas nedēļa ir gana satraucošs laiks, lai aizmirstu par iespēju piedalīties konkursā, pagarinām to līdz šai ceturtdienai (11.09. plkst. 23:59)!

Konkursa uzdevums šāds:

RAKSTI, ZĪMĒ, LĪMĒ, FOTOGRAFĒ VAI KĀ CITĀDI PAVĒSTI MUMS PAR SAVU MĪĻĀKO BĒRNU GRĀMATU VARONI! Vecāki, protams, drīkst palīdzēt :)

Sastrādāto gaidām vai nu šī raksta komentāros, vai arī kādā no mūsu sociālo portālu lapām - draugiem.lvfacebook.com vai twitter.com!

Par labi padarīto darbu trīs uzvarētāji saņems Ievas Melgalves bērnu grāmatu "Bulta, Zvaigzne un Laī"! Kas vēsta par notikumiem kādā tālā laumiņu zemē.

Cieņā
Lielās Lasīšanas komandaKomentāri (2)

Inese
Priekšlikums - būtu vienkārši lieliski, ja uzvarētāji saņemtu grāmatu ar ierakstu. Tas taču nav grūti, vai ne? Bet kāda pievienotā vērtība!!
LielaLasisana
Lielisks ieteikums! Paldies :)

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums