• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Kāds ir jūsu viedoklis par grāmatu TOP100 un Satori aptauju?

Šī diena sākusies ar vairākām labām ziņām!

Interneta žurnās Satori veicis aptauju par Lielās Lasīšanas grāmatu TOP100, uzrunājot vairākus ar literatūru saistītus cilvēkus. Tulkotāju Daini Leinertu, žurnālisti Ritu Rudušu, dzejnieku Kārli Vērdiņu, literatūrkritiķi Gunti Bereli, rakstnieci Ingu Žoludi, rakstnieku Edmundu Frīvaldu un redaktoru Arturu Hansonu. Kāds ir jūsu viedoklis par Lielās Lasīšanas grāmatu TOP100 un Satori izlasītajiem viedokļiem?

Neatkarīgajā Rīta Avīzē šodien ir publicēta Lielās Lasīšanas balsojuma anketa, kuru var aizpildīt un mums iesūtīt pa pastu visi tie, kam nav iespēju nobalsot par trim no TOP100 grāmatām internetā vai grāmatnīcās. Tāpēc piezvaniet saviem mīļajiem, apjautājieties, kā viņiem klājas un nododiet viņiem šo ziņu :)

Gaidām jūsu vēstules!

Latvijas Televīzija
Zaķusalas krastmala 3
Rīga
LV - 1509

Cieņā
Lielās Lasīšanas komandaPievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums