• Ceturtdiena, 2020. gada 24. septembris
  • Vārda diena: Agris, Agrita
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Kas nu būs!

Sveiki, mīļie draugi!

Sen neesam runājušies, bet nu ir pienācis īstais brīdis jums pastāstīt par to, kas Lielajā Lasīšanā notiek šobrīd un notiks tuvākajā laikā.

Pirmkārt, vēlamies jums pateikt bezgalīgi lielu paldies par neatsveramo aktivitāti balsojuma otrajā kārtā, balsojot par trim no mūsu TOP100 grāmatām. Interneta balsojumā vien esam saņēmuši 21 024 balsis! Šobrīd apkopojam papīra anketās saņemtos datus, lai ieskaitīta tiktu katra balss. Priecājamies, ka esam saņēmuši ne vien anketas no Latvijas grāmatnīcām, bibliotēkām, teātriem, bet arī no individuāliem sūtītājiem un vairākām Latvijas skolām! Tas nozīmē, ka lasītāju netrūkst, kas savukārt nozīmē, ka Rīga un Latvija šogad godam ir pelnījusi un nes kultūras galvaspilsētas statusu, pateicoties katram no jums :)

Atgādinām jums, ka draugiem.lv turpinās Lielās Lasīšanas alternatīvais balsojums par latviešu daiļliteratūras grāmatām! Aicinām jūs balsot, jo pēc šī balsojuma rezultātiem īpašu balvu no apgāda Zvaigzne ABC saņems uzvarējušās grāmatas autors vai mantinieki.

Uz drīzu sazināšanos!
Cieņā
Lielās Lasīšanas komandaKomentāri (1)

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums