• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Lasītprieks un Zvaigzne ABC dāvana Agnetai Ragauskai

Lielās Lasīšanas 2. raidījumā, pateicoties apgādam Zvaigzne ABC, vairāki mūsu raidījuma skatītāji, balsotāji un liellasītāji, tika pie vērtīgām grāmatām.

Tostarp arī Agneta Ragauska, kura teju, teju uzsāks savas vasaras brīvdienas pēc 5. klases pabeigšanas. Un, lai arī daudziem šķiet, ka skolēniem lasīšana ir smags piespiedu darbs, izrādās, ka tā nebūt nav. Jautājot Agnetas tētim, kādas grāmatas viņai labpatīk lasīt, viņš īsi iesmejas un saka, ka visas pēc kārtas, bet šobrīd viennozīmīgi Agnetas TOPā ir Džefa Kinnija grāmatas no "Grega dienasgrāmatu" cikla, kā arī Enidas Blaitonas piedzīvojumu grāmatas. Šīs grāmatas iekļuvušas arī Lielās Lasīšanas grāmatu sasrakstā.

No apgāda Zvaigzne ABC un LTV raidījuma Lielā Lasīšana Agneta dāvanā saņēma Dafnes Šeldrikas grāmatu "Āfrikas mīlasstāsts", kas ir biogrāfisks stāsts par spēju dzīvot harmonijā ar sevi un dabu.

Tāpēc vēlam Tev, Agneta, lai lasītprieks nepazūd un vasara piedzīvojumu pilna! :)

Cieņā
Lielās Lasīšanas komandaPievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums