• Ceturtdiena, 2020. gada 28. maijs
  • Vārda diena: Vilhelms, Vilis
  • Rīgā +14.6°C, R vējš 1.3m/s, 768mm Hg, 60%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Lielā Lasīšana ir kā Olimpiskās spēles lasītāju iemīļotām grāmatām

21. septembra raidījumā izlozējām vairākus uzvarētājus, kas saņēma dažādas grāmatas pateicībā par čaklu lasīšanu un balsošanu.

Arta Šteinberga, vācu valodas un informātikas skolotāja no Bērzciema, balvā saņēma Džona Grīna romānu "Mūsu zvaigžņu vaina" un par lasīšanu saka tā:

"Mīlestība pret grāmatām un lasīšanu man jau no bērnības, no ģimenes, kurā visi ir lieli lasītāji. Katra grāmatas lasīšana man nozīmē jaunu ceļojumu svešā pasaulē, kurā ar katru lappusi paveras arvien jauni apvāršņi, tās ir tikšanās ar neparastiem cilvēkiem un  tie ir sapņi, ko grāmatu  autori nodod saviem lasītājiem. " Lielā lasīšana" ir svētki Grāmatai un lasītājiem. Tā ir kā olimpiskās spēles lasītāju iemīļotām grāmatām."

Paldies par viedokli un Lielu Lasīšanu! :)

 

Un atgādinām, ka Lielās Lasīšanas 25. oktobra raidījumu iespējams noskatīties šeit! Kā arī rīt, 29. oktobrī plkst. 12:30 LTV1!Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums