• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Lielās Lasīšanas nedēļa

Šī nedēļa ir pelnījusi tikt saukta par Lielās Lasīšanas nedēļu. Un ne vien tāpēc, ka vēl šonedēļ varat balsot par trim no mūsu TOP100 grāmatām, bet arīdzan tāpēc, ka šonedēļ norisinās vairāki ar literatūru saistīti pasākumi.

Ceturtdien, 2014.gada 24.aprīlī plkst.18.00. mūzikas namā Daile notiks Latvijas Literatūras gada balvas pasniegšanas pasākums, kurā tiks paziņoti un apbalvoti laureāti katrā no piecām nominācijām, sveikta speciālbalvas ieguvēja Anna Kuzina un pieminēta un godinātā mūža balvas ieguvēja - izcilā bērnu rakstniece un māksliniece Margarita Stāraste.
Latvijas Literatūras gada balva (LALIGABA) ir nozīmīgākais gada notikums literatūras nozarē Latvijā, kas nodrošina literāro darbu profesionālu izvērtējumu un atzinību izcilākajiem darbiem, kas gada laikā nākuši klajā Latvijas rakstniecībā. Sekojiet līdzi Latvijas Literatūras gada balvas notikumiem un balsojiet par savām iemīļotākajām latviešu autoru grāmatām mūsu draugiem.lv profilā!

No 22. aprīļa līdz 26. aprīlim Rīgas Centrālā bibliotēka un tās 26 filiālbibliotēkas mudina visus iesaistīties Bibliotēku nedēļā, kuras stāsts šogad ir par pilsētu. Bibliotēkas nedēļas ietvaros paredzētas arī vairākas tikšanās ar rakstniekiem, žurnālistiem, redakciju darbiniekiem, bibliotekāriem. Par Bibliotēku nedēļas 2014 pasākumiem sīkāka informācija atrodama Rīgas Centrālās bibliotēkas mājas lapā. Izmantojiet šo nedēļu, lai izlasītu vēl nelasītās mūsu TOP100 grāmatas!

Cieņā
Lielās Lasīšanas komandaPievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums