• Ceturtdiena, 2020. gada 28. maijs
  • Vārda diena: Vilhelms, Vilis
  • Rīgā +13.9°C, ZR vējš 2.7m/s, 768mm Hg, 65%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Pēdējie Grāmatu Stāsti jau rīt!

Par kurām grāmatām stāstīsim rīt 18:35 LTV1?

Pirmā no trim grāmatām tiek ekranizēta gandrīz reizi gadā, lai gan kopš tās uzrakstīšanas pagājis pusotrs gadsimts. Grāmatas pavadones - mazliet ekscentriskas dvīnes - Agnese un Madara Rutkēvičas.

Otrā grāmata ļoti daudz nozīmējusi mūsu, latviešu nacionālajai pašapziņai. Sarakstīta pirms astoņdesmit gadiem, īpaši svarīga tā kļuva pēdējās Atmodas laikā, kad Latvijā tika atjaunota neatkarīga valsts. Grāmatu aizstāvēs vīru kopa "Vilki".

Trešā grāmata patiesībā ir trīs spoži romāni vienā – mīlastāsts, nešpetns feļetons un vēsturisks stāsts par Jēzu. Par grāmatu stāstīs intelektuāls un teātrāls duets - Indra Roga un Mihails Gruzdovs.

Un atgādinām, ka pēc šī raidījuma Lielās Lasīšanas mājaslapā sāksies nākamā mīļāko grāmatu balsošanas kārta. Jums būtu tikai viena nedēļa laika – līdz 14.novembrim, lai nobalsotu par VIENU no TOP21 grāmatām. Pēc nedēļas tiks noskaidrots mīļāko grāmatu TOP 5, bet Lielās lasīšanas fināla šovā 16.novembrī Gaismaspilī no šīm piecām grāmatām tiešraidē tiks iebalsota Nācijas mīļākā grāmata. Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums