• Otrdiena, 2020. gada 1. decembris
  • Vārda diena: Emanuels, Arnolds
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Pirmais šīs vasaras KONKURSS!

Sveiki, mīļie draugi!

Šī diena ir klāt! Izsludinām pirmo šīs vasaras KONKURSU, kurā trim mūsu lasītājiem būs iespēja savā īpašumā saņemt grāmatu apgāda Zvaigzne ABC nupat svaigi izdoto Arno Jundzes romānu “Putekļi smilšu pulkstenī!

Kas jādara? Jāatsūta mums fotogrāfija, kurā būtu redzama “SATRIECOŠĀKĀ LASĪŠANAS POZA”! Lieciet lietā iztēli un sūtiet mums bildes, lai visi redz, ka lasīt var arī ērti, aizraujoši un negaidīti! Uzvarētājus noteiksim veselus trīs – pa vienam no mūsu sociālo portālu (draugiem.lv, facebook.com un twitter.com) sekotājiem. Lūk, kur precizējoši noteikumi:

draugiem.lv – sekojiet mūsu lapas jaunumiem, iesakiet ziņu par konkursu saviem draugiem un sūtiet mums savas fotogrāfijas draugiem.lv vēstulēs! Mēs tās apkoposim un ievietosim konkursa galerijā. Jūsu fotogrāfijas gaidīsim līdz 24.jūlijam, lai jau 25.jūlijā paziņotu jums, kurš saņems balvā grāmatu!

facebook.com – sekojiet mūsu lapas jaunumiem, šērojiet mūsu konkursa ziņu un pievienojiet savas fotogrāfijas tās komentāros! Mēs fotogrāfijas ievietosim kokursa galerijā un papildināsim to līdz pat 24.jūlijam, kad konkursu noslēgsim, lai jau 25.jūlijā paziņotu, kurš no jums saņems konkursa balvu!

twitter.com – sekojiet mūsu lapas jaunumiem, retweetojiet mūsu konkursa ziņu un publicējiet savu fotogrāfiju tweetus, atķeksējot tos ar #LielaLasisana! Gaidīsim jūsu fotogrāifjas līdz 24.jūlijam, lai jau 25.jūlijā jums paziņotu par portāla konkursa uzvarētāju!

Konkurss ilgst līdz 24.jūlija 23:59, jo jau 25.jūlijā mēs paziņosim jums konkursa uzvarētājus! Ja ir kādi jautājumi - jautājiet!

Lai izdodas!
Lielās Lasīšanas komandaPievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums