• Ceturtdiena, 2020. gada 28. maijs
  • Vārda diena: Vilhelms, Vilis
  • Rīgā +13.9°C, ZR vējš 2.7m/s, 768mm Hg, 65%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Raiba Grāmatu "pavadoņu" kompānija!

Nākamo Grāmatu Stāstu raidījumā, kuru LTV1 varēsiet skatīties jau rīt 18:35, piedalīsies ļoti raiba kompānija. Palūkojiet paši:

1) modes blogere Agnese Kleina, kas ne vien raksta populārāko Latvijas blogu whimsicalagnesiga.com, bet ir arī čakla lasītāja;

2) Latvijas Nacionālā teātra aktieris Normunds Laizāns, kura dzīves sastāvdaļa ir labas literatūras nodošana skatītājiem caur izspēlētajām lomām uz teātra skatuves;

3) Upeitis tautys noma vadeituojs Andris Slišāns, kurš pastāvīgi atgādina mums visiem savu sakņu apzināšanās vērtību un nozīmi.

Intrigu radījām? Skatieties raidījumu 25.10. 18:35 LTV1! Kā arī tā atkārtojumu 29.10. 12:30 LTV1, vai arī ierakstu mūsu mājaslapā!

Lai jums Liela Lasīšana!Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums