• Pirmdiena, 2020. gada 24. februāris
  • Vārda diena: Diāna, Dina, Dins
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 748mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Rejs Bredberijs reiz teicis.. un KONKURSS!

Grāmatas ir tikai viena no tvertnēm, kur glabājam to, ko baidāmies aizmirst. Grāmatām pašām nav maģiska spēka.

Šis spēks ir tam, kas grāmatās pateikts, tam, kas visuma gabaliņus mūsu priekšā sadiedz vienotā veselā.

/Rejs Bredberijs "451 grāds pēc Fārenheita" (1, 85.lpp.)/

 

RAKSTI MUMS, kuru grāmatu tēlu Tu labprāt satiktu! Atbildes gaidīsim līdz 21.augusta 23:59, lai jau 22.augustā izlozētu, kuri trīs atbilžu īpašnieki tiks pie Lēnas Lehtolainenas kriminālromāna “Mana pirmā slepkavība”.

Cieņā
Lielās Lasīšanas komandaKomentāri (3)

Elīna Jurberga
I. Jansones grāmatas "Insomnia" galvenā varone Padma būtu tā, ko es tiešām gribētu sastapt un apstādināt viņas skrējienu cauri nobružātiem skatieniem, kafijas biezumiem krūzīšu dobumos un sasmakušiem cigarešu izsmēķiem. Man ir sajūta, ka šī sieviete sevī glabā kaut ko dziļu un neatklātu, trauslu un skaistu.
Saulstarinjs25
Es vēlētos reālajā dzīvē satikt populāro Agatas Kristi kriminālstāstu varoni - detektīvu Erkilu Puaro -, un labprāt kopā ar viņu šķetinātu noziegumu pavedienus.
xmihailova
Visvairāk es gribētu satikt A. Pehova grāmatas "Zagšanās ēnā" tēlu Garretu. Šarmants, gudrs, jauns, labs puisis ar lielisku humora izjūtu, kurš pie tā visa ir... profesionāls zaglis. Kas var būt romantiskāks.. :)

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums