• Ceturtdiena, 2020. gada 28. maijs
  • Vārda diena: Vilhelms, Vilis
  • Rīgā +15.1°C, Z vējš 0.9m/s, 768mm Hg, 56%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Turpinās “Lielās Lasīšanas” balsošana, lai noskaidrotu mīļāko grāmatu TOP5

Līdz piektdienai, 14.novembrim, www.lielalasisana.lv ir iespējams nobalstot par vienu no TOP 21 grāmatām, lai noskaidrotu piecas vislasītākās daiļliteratūras grāmatas latviešu valodā, no kurām lielajā finālā, 16.novembrī, tiks izvēlēta viena - Nācijas mīļākā grāmata.

“Lielās lasīšanas” TOP 21 ir iekļuvušas septiņas pazīstamu latviešu autoru grāmatas: Vizmas Belševicas “Bille”, Jāņa Klīdzēja “Cilvēka bērns”, Aleksandrs Grīna “Dvēseļu putenis”, Imanta Ziedoņa “Epifānijas”, Kārļa Skalbes “Kaķīša dzirnavas”, Vladimira Kaijaka “Likteņa līdumnieki” un Annas Sakses “Pasakas par ziediem”. Grāmatu topa lielāko daļu gan veido ārvalstu klasiķu un mūsdienu autoru garadarbi.

Pilns grāmatu TOP  21 ir atrodams http://ltv.lsm.lv/lv/liela-lasisana/top21. Pie katras grāmatas ir pievienots arī īss video stāsts. Par savu iemīļotāko grāmatu no “Lielās Lasīšanas” TOP 21 iespējams nobalstot līdz 14.novembrim mājas lapā www.lielalasisana.lv.

“Lielās Lasīšanas” finālā, 16.novembrī, pulksten 21:40, tiešraidē no Latvijas Nacionālās bibliotēkas, ar telefonbalsojuma starpniecību no piecām finālā iebalsotajām mīļākajām grāmatām tiks noskaidrota nācijas pati mīļākā grāmata. Tiešraidi vadīs Pauls Timrots, Eva Ikstena-Strapcāne un Arno Jundze. Ar savu uzstāšanos raidījumu bagātinās Latvijā iemīļoti mūziķi.Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums