• Ceturtdiena, 2020. gada 28. maijs
  • Vārda diena: Vilhelms, Vilis
  • Rīgā +13.9°C, ZR vējš 2.7m/s, 768mm Hg, 65%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Vai gaidāt jau nākamo sestdienu?

25.oktobrī raidījumā “Lielā Lasīšana”, tāpat kā iepriekšējās sestdienās, skatītāju uzmanībai tiek piedāvāti vēl trīs daiļliteratūras darbi no Lielās Lasīšanas mīļāko grāmatu TOP 21. kurā mēs par grāmatām stāstām, nenozīmē viņu vietu šajā topā.

Viena no grāmatām pavisam noteikti bija viens no pirmajiem erotiski provokatīvajiem bestselleriem, kas pēc padomju režīma dzelzs priekškara krišanas bija lasāms latviešu valodā.

Otrā grāmata ir ļoti nozīmīga mums, latviešiem. Latgale, ģimene, ticība – visas šīs nopietnās lietas tajā tiek uzlūkotas bērna acīm, nevairoties arī no bērna smiekliem.

Trešā Lielās Lasīšanas “varone” ir visai brīnumains stāsts par meiteni, kuras dzīvi paslepen virza kāds bagāts, nezināms labvēlis.

Arī šīm trim grāmatām, tāpat kā citos Lielās Lasīšanas “grāmatu stāstu” raidījumos, ir īpaši „pavadoņi”. Aktieris - par spīti sirmajiem deniņiem, joprojām sieviešu mīlulis; kāda ļoti īpaša daudzbērnu ģimene un jauna, stilīga dāma, kuru interesē, kāpēc cilvēki ģērbjas tā, kā viņi ģērbjas.

Taču līdz tam! Noskatieties mūsu iepriekšējos "grāmatu stāstus" TE, kā arī pie mūsu TOP21 grāmatām!Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums