• Svētdiena, 2020. gada 25. oktobris
  • Vārda diena: Beāte, Beatrise
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Vai jau pastāstījāt mums, kura ir jūsu mīļākā atvaļinājuma grāmata?

Jau klāt ir ceturtdiena, 7.augusts! Līdz mūsu nākamajam raidījumam TV ekrānos vēl jāpagaida vien 44 dienas, savukārt līdz šī vakara 23:59 mēs gaidām no jums atbildes uz jautājumu "KURA IR JŪSU MĪĻĀKĀ ATVAĻINĀJUMA GRĀMATA", lai jau rīt izlozētu trīs laimīgos, kuri savā īpašumā iegūs Grēthenas Rūbinas grāmatu "Laimes projekts".

Grāmatā "Laimes projekts " Grēthena Rūbina dalās ar oriģinālām un praktiskām idejām, kas palīdzējušas uzlabot dzīves kvalitāti viņai un palīdzēs arī jums! Grāmata māca, kā kļūt pateicīgam par pelēko ikdienu, izmest no galvas sīkas raizes un aizkaitinājumu, iegūt gaišāku skatu uz dzīvi un koncentrēties uz patiesi svarīgo. "Laimes projekts" palīdz ielūkoties sevī, lai pamanītu, kas ir visapkārt! Un viennozīmīgi ir viena no grāmatām, kas varētu kļūt par jūsu mīļāko atvaļinājuma grāmatu :)

Līdz šim mīļāko atvaļinājumu grāmatā ierindojušās grāmatas:

Lai veiksmīga jums lasīšana! Gaidām atbildes!
Lielās Lasīšanas komanda Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums