• Trešdiena, 2021. gada 20. janvāris
  • Vārda diena: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
  • Rīgā skaidrs, -11 °C, D/DA vējš, 5,66m/s
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Kādas ir jūsu prognozes par balsojuma 2. kārtas rezultātiem?

Apraksts

Lielās Lasīšanas 2. raidījuma skatītājiem jautājām, kā viņiem šķiet, kura no TOP100 grāmatām varētu tikt Lielās Lasīšanas mīļākās grāmatas godā! Kāds teic, ka uzvarēs kāda no dižpārdokļu grāmatām, jo pēc to motīviem uzņemtas filmas. Kāds cer, ka uzvarēt varētu tomēr kāda latviešu daiļliteratūras grāmata, jo tās mums vistuvākās. Kā šķiet jums?Komentāri (1)

liga
Lai ari Jūs reklamējiet Zvaidzne ABC grāmatu izdevēju un viņi droši šim pasākumam ziedo līdzekļus, viņu grāmatu cenas ir normālam cilvēkam nepiejamas - nenormāli augstas, pat plānajos vākos.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums