• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā mākoņains, -16 °C, DA vējš, 1,54m/s
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Kura ir jūsu mīļākā atvaļinājuma grāmata?

Apraksts

Sveiki, draugi! Siltā laika ietekmē, aicinām jūs lasīt grāmatas koku vai saulessargu ēnā, taču viennozīmīgi - svaigā gaisā! Jo tieši šis ir brīdis, kad uzkrāt saules un vēju doto spēku visam nākamajam gadam. Gluži kā krāt iespaidus un zināšanas, lasot jaunas grāmatas! Tāpēc nākamā Lielās Lasīšanas konkursa jautājums šāds: KURA IR JŪSU MĪĻĀKĀ ATVAĻINĀJUMA GRĀMATA? :) Trīs uzvarētājus, kuri laimēs Grēthenas Rūbinas grāmatu "Laimes projekts", izlozēsim un izziņosim pēc nedēļas! Lielās Lasīšanas komandaKomentāri (6)

Ediite H
Brigitas Džonsas Dienasgrāmata
Vai " P.S. Es tevi mīlu."
Richulis
Džeroms K. Džeroms "Trīs vīri laivā".
Jānis Gabrāns
Hāleds Hoseinī "Un kalni atbalsoja”.
Laila Irbe
Katrīna Pankola Centrālparka vāveres pirmdienās skumst
DartaMarta
Čārlzs R. Kross - "Smagāks par debesīm. Kurta Kobeina biogrāfija."

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums