• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā mākoņains, -18 °C, Z vējš, 0,51m/s
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


11.oktobra raidījuma tīzerītis!

Apraksts

11.oktobrī, tāpat kā abas iepriekšējās sestdienas, raidījums “Lielā Lasīšana” piedāvā trīs romānus no Lielās Lasīšanas mīļāko grāmatu TOP 21. Pirmais no tiem ir kā saldēdiens Grīziņkalna apkaimes mīļotājiem. Otrajā grāmatā notiek tik asinis stindzinoši notikumi un krasi sižeta pavērsieni, ka pat Holivuda nespēja tikt ar tiem galā. Trešā raidījumā aplūkotā grāmata savulaik atstāja milzīgu iespaidu uz lasītāju prātiem un tika citēta vairāk kā Svētie raksti. Šim trīs grāmatām, tāpat kā iepriekšējos raidījumos, būs īpaši pavadoņi – divas ļoti atšķirīgas un ļoti pazīstamas aktrises un - kāds atraktīvs kvantu fiziķis.Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums