• Sestdiena, 2018. gada 15. decembris
  • Vārda diena: Jana, Johanna, Hanna
  • Rīgā -2.1°C, ZR vējš 0.4m/s, 776mm Hg, 84%
LSM Bērnistaba

LTV — Ģimenei draudzīgs komersants

Latvijas Televīzija - Ģimenei draudzīgs komersants jau 10. gadu pēc kārtas!

Trešdien, 31. maijā, labklājības ministrs Jānis Reirs sveica 31 uzņēmumu, kuri savā ikdienas darbā īsteno ģimenei draudzīgus uzņēmējdarbības principus un šogad saņem Ģimenei draudzīga komersanta statusu. To vidū jau 10.gadu pēc kārtas ir arī Latvijas Televīzija. Lepojamies!

“Būt par Ģimenei draudzīgu uzņēmumu ir kļuvis par prestižu lietu. Ģimenei draudzīga komersanta statuss tiek piešķirts jau desmito reizi, un interese par to arvien palielinās. Tas liecina, ka sabiedrībā pieaug un nostiprinās izpratne, zināšanas un interese par atbildīgu biznesu, darbiniekiem, klientiem un viņu ģimenēm, piedāvājot labvēlīgu vidi, pozitīvu attieksmi un veicinot savstarpējo cieņu. Laimīgas ģimenes veido labāku sabiedrību!” sveicot uzņēmumus, uzsvēra labklājības ministrs.

Ģimenei draudzīga komersanta statusu ieguvušie uzņēmumi saņem īpašu apliecību, uz gadu iegūstot tiesības Ģimenei draudzīga komersanta logo izmantot savā uzņēmumā, interneta vietnē, plašsaziņas līdzekļos un darba sludinājumos.

LTV uzņēmuma politika ir orientēta uz efektīvu darba un ģimenes dzīves saskaņošanu – ir nodrošināta piemērotāka darba laika izvēle un brīvu dienu izmantošana papildus Darba likumā noteiktajam.

Tāpat LTV jau 19 gadus darbojas īpaša Rotaļu istaba. Tajā ar bērniem darbojas auklīte. Rotaļu istaba ir ieguvusi arī jaunu vizuālo tēlu - pēc renovēšanas tā šogad tika atvērta 15.maijā -  Starptautiskajā ģimenes dienā.

Latvijas Televīzijas telpās var iekļūt cilvēki invalīdu ratiņos un ar bērnu ratiņiem.

1.jūnijā - Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā tradicionāli notiek arī Bērnu svētki ar aktivitāti "Darbā bērni".