piektdiena, 2. decembris

Vārda dienas: Sniedze, Meta

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba
Rīgā -8 °C, D/DA vējš, 3m/s

Aģentūra

Jaunā Rīgas teātra daudzsēriju mākslas filma apvieno sevī psiholoģisku trilleri, detektīvu un cilvēciskus stāstus par mūsdienu pilsētniekiem. Filmas darbība notiek 2020. gada vasarā Rīgā, un sižeta centrā ir kāda reklāmas aģentūra. Tā ir maza pasaule, kur viss izskatās skaisti un darbojas nevainojami. Taču kaut kas mainās.

Reklāmas veterāni, kam daudz pieredzes un balvu, pēkšņi jūtas noguruši. Un viņiem blakus tagad ir jauni cilvēki bez slavenas pagātnes, bet ar skaidru skatu nākotnē. Kāds neparasts, pat mistisks notikums liek par Aģentūru ieinteresēties policijai un sakustina spožās pasaules tumšos ūdeņus. Katram šeit ir savs noslēpums, un neviens nav bez vainas.

Anotācijas

«Aģentūra». Daudzsēriju mākslas filma. 10. (nosl.) sērija

Visi Aģentūras darbinieki piedalās senā rituālā, kur katrs atrod savu vietu krūmājā un pazaudē visu, kas lieks. Nifam vēl jāiztur vientulības šķīstīšana, bet Murim griesti top par zemiem. Taču, lai kas notiktu, nenovēršami ir ieradies visvienkāršākais risinājums. Nejaušs svešinieks lūdz apgaismības uguni, un visiem paveras skats no citas perspektīvas. 

«Aģentūra». Daudzsēriju mākslas filma. 9. sērija

9. sērijaNifs turpina ekskursiju citu dzīvēs, bet Helēna – ceļojumu pagātnē. Renārs ir nolēmis pārbaudīt, vai meitenes sirdi var uzlauzt tāpat kā datorsistēmu. Ruta un Viktors, šķiet, beidzot paceļ noslēpumainības plīvuru. Turpinot izmeklēšanu, Ruta kādā piepilsētas dārzā atrod galvu, taču neapjūk.