otrdiena, 18. janvāris

Vārda dienas: Antis, Antons, Antonijs

Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā -1 °C, Z vējš, 6m/s

Aģentūra

Jaunā Rīgas teātra daudzsēriju mākslas filma apvieno sevī psiholoģisku trilleri, detektīvu un cilvēciskus stāstus par mūsdienu pilsētniekiem. Filmas darbība notiek 2020. gada vasarā Rīgā, un sižeta centrā ir kāda reklāmas aģentūra. Tā ir maza pasaule, kur viss izskatās skaisti un darbojas nevainojami. Taču kaut kas mainās.

Reklāmas veterāni, kam daudz pieredzes un balvu, pēkšņi jūtas noguruši. Un viņiem blakus tagad ir jauni cilvēki bez slavenas pagātnes, bet ar skaidru skatu nākotnē. Kāds neparasts, pat mistisks notikums liek par Aģentūru ieinteresēties policijai un sakustina spožās pasaules tumšos ūdeņus. Katram šeit ir savs noslēpums, un neviens nav bez vainas.

Anotācijas

«Aģentūra». Daudzsēriju mākslas filma. 9. - 10. sērija

9. sērijaNifs turpina ekskursiju citu dzīvēs, bet Helēna – ceļojumu pagātnē. Renārs ir nolēmis pārbaudīt, vai meitenes sirdi var uzlauzt tāpat kā datorsistēmu. Ruta un Viktors, šķiet, beidzot paceļ noslēpumainības plīvuru. Turpinot izmeklēšanu, Ruta kādā piepilsētas dārzā atrod galvu, taču neapjūk. Mūs pamet kāds svarīgs personāžs, atstājot aiz sevis smagu bagāžu. Meitenes sapulcējas pie Signes, lai ģērbtos, pārģērbtos un aizmirstu visu. 

«Aģentūra». Daudzsēriju mākslas filma. 7. - 8. sērija

7. sērijaNevienam šeit nevar uzticēties, pat svešinieks, kas parādās Aģentūrā, nav nekāds svešinieks. Tāpat arī jaunais darbinieks, izrādās, zina dažu vecu paņēmienu. Izmeklēšana rit savu gaitu, un eksplozija tuvojas. Henrijs to sajūt sevišķi labi. Viktors un Ruta raugās melnumā un kaut ko tur arī ierauga. Rutai ar to ir par maz, viņa drosmīgi dodas pašā tumsas sirdī. Visu paņem nakts.