trešdiena, 26. janvāris

Vārda dienas: Agneta, Agnis, Ansis

Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā -3 °C, D vējš, 4m/s

Asprātīga sieviete

Viņa nesarunājas ar visiem, bet gan tieši ar jums. Kāpēc arī jums neiepazīt šīs asprātīgās, seksīgās, pornogrāfiju cienošās, trūkumu pārpilnās sievietes domāšanu? Trauksmainā Londona ar saviem vēlajiem vakariem, spožajām gaismām un mūsdienīgu fatālisma un hedonisma sajaukumu, kurā virpuļo izbijuši sapņotāji.

Viņa ir neiegrožota, brīva, bravūrīga, gatava pārgulēt ar ikvienu, kurš pienāks pārāk tuvu, un atšūt visus, kas cenšas viņai palīdzēt. Viņa ir parasta sieviete ar mazliet sačakarētu dzīvi, kas tikai cenšas saprast, ko, ellē, lai ar to visu iesāk!

Anotācijas

«Asprātīgā sieviete». Komēdijdrāma. 5. - 6. (nosl.) sērija

5. sērija Priesteris paziņo, ka nevarēs laulāt tēti un krustmāti, jo viņam steidzami jādodas pie brāļa, kurš iekļuvis negadījumā. Savukārt viņai viņš pasaka, lai vairs nenāk uz baznīcu. Klēra kardināli maina frizūru, bet, ieraugot rezultātu, viņu pārņem histērija. Taču, kad Klērs pasaka, ka viņam tā patīk, viņa nomierinās. Viņas un priestera attiecības ievirzās jaunā gultnē.

«Asprātīgā sieviete 2». Komēdijdrāma. 3. - 4. sērija

3. sērija Viņa dodas palīdzēt māsai darba pasākumā, taču gandrīz visu sabojā. Lai gan viņai izdodas glābt situāciju, māsa vienalga sadusmojas uz viņu. Toties viņa ievēro, ka Klērai ir simpātijas pret kolēģi no Somijas. Diemžēl priesteris arvien spītīgi atsakās padoties viņas flirtēšanas mēģinājumiem.