piektdiena, 2. decembris

Vārda dienas: Sniedze, Meta

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba
Rīgā -8 °C, DA vējš, 2m/s

Asprātīgā sieviete

Viņa nesarunājas ar visiem, bet gan tieši ar jums. Kāpēc arī jums neiepazīt šīs asprātīgās, seksīgās, pornogrāfiju cienošās, trūkumu pārpilnās sievietes domāšanu? Trauksmainā Londona ar saviem vēlajiem vakariem, spožajām gaismām un mūsdienīgu fatālisma un hedonisma sajaukumu, kurā virpuļo izbijuši sapņotāji.

Viņa ir neiegrožota, brīva, bravūrīga, gatava pārgulēt ar ikvienu, kurš pienāks pārāk tuvu, un atšūt visus, kas cenšas viņai palīdzēt. Viņa ir parasta sieviete ar mazliet sačakarētu dzīvi, kas tikai cenšas saprast, ko, ellē, lai ar to visu iesāk!

Anotācijas

«Asprātīgā sieviete 2». Komēdijdrāma. 6. (nosl.) sērija

Notiek tēta un krustmātes kāzas. Viņa atdod krustmātei atpakaļ nozagto statueti. Krustmāte viņai atklāj, kura sieviete patiesībā tajā ir attēlota. Savukārt Klēra beidzot visiem paziņo, ka patiesībā spontānais aborts bija viņai, ka māsa viņu tikai piesedza un ka starp viņu un Mārtinu viss ir cauri.

«Asprātīgā sieviete 2». Komēdijdrāma. 5. sērija

Priesteris paziņo, ka nevarēs laulāt tēti un krustmāti, jo viņam steidzami jādodas pie brāļa, kurš iekļuvis negadījumā. Savukārt viņai viņš pasaka, lai vairs nenāk uz baznīcu. Klēra kardināli maina frizūru, bet, ieraugot rezultātu, viņu pārņem histērija. Viņas un priestera attiecības ievirzās jaunā gultnē.