sestdiena, 22. janvāris

Vārda dienas: Austris

Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā -2 °C, Z/ZR vējš, 5m/s

Gāzi grīdā

Raidījuma «Gāzi grīdā» divdesmit trešajā sezonā pēc tā ilggadējo vadītāju Džeremija Klarksona, Ričarda Hamonda un Džeimsa Beja aiziešanas viņu vietā stājas britu TV personība Kriss Evans un seriāla «Draugi» zvaigzne jeb Džoijs, īstajā dzīvē aktieris Mets Leblāns.  Šajā sezonā ir sešas sērijas, un to laikā vadītāji testēs jaunākās automašīnas, sākot no sacīkšu līdz pat luksusa un komforta klases automašīnām.

Anotācijas

«Gāzi grīdā 24». 7. (nosl.) sērija

Sezonas pēdējā sērija ies «pilnās burās» – vārda tiešā nozīmē, jo paštaisītā laiva tiks svinīgi ielaista ūdenī. Vēl – labākais divvietīgais sporta autiņš? Jaunais «Porsche 718 Cayman S»! Protams, Stigs to padzenās pa trasi. Studijas viesis – mūziķis Džejs Kejs, kurš uz interviju ieradies ar netipisku transportlīdzekli un stāsta par savu auto kolekciju.

«Gāzi grīdā 24». 6. sērija

Šajā sērijā Kriss Heriss un Rorijs Rīds dosies uz Kubu, lai tur sāktu jaunu revolūciju – sacīkšu revolūciju. Sīku analīzi piedzīvos «Mercedes AMG GT R», kas ir nevis auto, bet īsts huligāns! Bet nepārspējamais trases guru Stigs pārbaudīs to darbībā.