otrdiena, 28. jūnijs

Vārda dienas: Kitija, Viesturs, Viestards

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba
Rīgā +26 °C, Z vējš, 1m/s

Hadsons un Reksis

Inspektors Reksis ir atgriezies! Tikai citā ampluā. Pēc populārā austriešu detektīvseriāla motīviem balstītais kanādiešu seriāls būs stāsts par draudzību, cieņu un noziegumiem. Pasaules pirmizrādi seriāls piedzīvoja 2018. gadā, un jau šī gada maijā kļuva zināms, ka līdz ar skatītāju atsaucību seriāls atgriezīsies ar otro sezonu.

Detektīvs Čārlzs Hadsons ir galvenais detektīvs Svētā Džona policijas departamentā. Viņa partneris ir Reksis- vācu aitas šķirnes suns ar izcilu dzirdi. Hadsons jau kopš bērnības ir vēlējies kļūt par detektīvu. Reksi izglāba nejaušība. Viņu vēlējās iemidzināt pēc tam, kad viņa iepriekšējais «cilvēkpartneris» gāja bojā dienesta laikā. Tomēr Rekša palīdzība ikdienas darbā ir nenovērtējama. Detektīvu komandā darbojas arī superintendants Donovans un IT speciālists Mills. Kopā viņiem izdodas savākt lietiskos pierādījumus. Jaunajā darbā Hadsons nokļuva pēc šķiršanās ar sievu, un visas sezonas gaitā viņu un partneri Reksi sagaida mīklainas slepkavības un, protams..pica un hotdogi. Reksis spēj saost picas piegādātāju pat kilometriem tālu!

Galvenās lomas atveidotājs ir kanādiešu aktieris Džons Rīrdons, kurš ir zināms arī kā veiksmīgs futbolists. Jaunībā aktieris vēlējies karjeru medicīnā un ieguvis bakalaura grādu bioloģijā. Filmēties sācis 2000. gadu sākumā un ir pazīstams arī ar lomu tīņu trillerī «Šausmenīte 4».

Hudson and Rex.

Kanāda, 2019

Lomās: Džons Rīrdons, Maiko Ngujena, Kevins Hančards, Džastins Kellijs un citi

Anotācijas