svētdiena, 26. marts

Vārda dienas: Eiženija, Ženija

LTV.LV
Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā +8 °C, Z/ZR vējš, 3m/s
Bērnistaba

Ķepa uz sirds

Raidījums Ķepa uz sirds uzsācis 12. sezonu Latvijas Televīzijas 1. kanālā. 

Jaunajā sezonā raidījuma pamatdoma tiks saglabāta nemainīga – informatīvi izklaidējošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku pareizu kopšanu un audzināšanu, speciālistu padomiem un ieteikumiem, kā arī dzīvnieku aizsardzības jautājumiem un daudzām citām aktuālām tēmām. Šīs sezonas raidījumos īpaša uzmanība tiks pievērsta dzīvnieku slimību profilaksei – kā tās konstatēt un novērst un kādas medicīnas iespējas un tehnoloģijas pieejamas, lai mūsu mīluļi pēc iespējas ilgāk saglabātu dzīves kvalitāti un pēc iespējas ilgāk šajā dzīvē būtu ar mums.

«Esmu patiesi pārsteigta un priecīga par daudzajām skatītāju vēstulēm un ieteikumiem raidījumam un mūsu ekspertiem – ārstiem un dzīvnieku uzvedības zinātājiem – mūsu skatītājs faktiski kļūst par raidījuma līdzautoru, palīdzot radošajai komandai ar idejām jauniem sižetiem un stāstiem. Mūsu novērojumi liecina, ka cilvēki ir kļuvuši daudz saprotošāki, izglītotāki un gatavi veltīt vairāk laika saviem mīluļiem – lai viņus pareizi audzinātu, risinātu viņu uzvedības un veselības problēmas. Tāpēc arī jaunajā sezonā īpašu sadaļu raidījumā atvēlēsim dzīvnieku uzvedības problēmu jautājumiem, kur kopā ar labākajiem ekspertiem dosimies pie saviem skatītājiem un viņu mīluļiem, lai palīdzētu tiem labāk saprasties,» atzīmē raidījuma Ķepa uz sirds producente Inese Kreicberga.

Šajā sezonā, kā ierasts, ar sabiedrībā atpazīstamu cilvēku palīdzību, turpināsim meklēt jaunas mājas un mīlošus saimniekus pamestiem dzīvniekiem visā Latvijā. Tāpat turpināsies arī video konkurss skatītājiem, aicinot skatītājus raidījumam iesūtīt video ar mīluļu jautrajām un neparastajām izdarībām. Ja skatītāju iesūtītajos video atklāsies kāds īpašs talants, tad raidījuma radošā komanda dosies ciemos, lai šis talants kļūst pazīstams visā Latvijā!

Tāpat kā iepriekšējās sezonās visi raidījuma skatītāji ir aicināti iesūtīt savu mājas mīluļu smieklīgākās izdarības video konkursam Ķepu video, sūtot tos uz e-pasta adresi info@kepauzsirds.lv. Iesūtītie video katru nedēļu tiks apskatīti raidījumā, kā arī internetā – Ķepa uz sirds mājaslapā. Kā ierasts, labāko sižetu autorus gaida vērtīgas balvas.

Raidījums Ķepa uz sirds skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā sestdienu rītos plkst. 10.00 ar atkārtojumu svētdienās plkst. 16:15 un pirmdienās plkst. 10.45. Raidījumu arhīvs pieejams mājas lapā www.kepauzsirds.lv.

Raidījumu piedāvā neatkarīgo producentu grupa Summer Studio.

Ieteikt

Raidījumu arhīvs

marts, 2023
P O T C Pk S Sv
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9