trešdiena, 1. februāris

Vārda dienas: Indars, Indra, Brigita, Indris

LTV.LV
Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā +1 °C, A/DA vējš, 2m/s
Bērnistaba

Klarisa

Seriāla pamatā ir Tomasa Harisa pasaules bestsellers “Jēru klusēšana”. Tas ir neizstāstītais stāsts par aģentes Klarisas Stārlingas atgriešanos aktīvajā FIB aģentes darbā gadu pēc “Jēru klusēšanā” atainotajiem notikumiem. Asais prāts un drosme palīdz viņai atmaskot briesmoņus un neprāšus un atrast savu vietu vīriešu pārvaldītajā pasaulē, kā arī izvairīties no ģimenes noslēpumiem, kas viņu vajājuši visas dzīves garumā.

Anotācijas

«Klarisa». Kriminālseriāls. 13. (nosl.) sērija

Taisons palīdz tēva padotajiem sagūstīt Klarisu un aizvest uz pamestu laboratoriju. Tur Klarisa uzzina par sievietēm, kuras Nilss centās apaugļot, lai viņas dzemdētu viņam dēlu. Eskivels pārkāpj robežu, lai dabūtu informāciju, kur Heigens ir paslēpis Klarisu. Meitas iedrošināta, Rūta ir gatava nostāties pret senatoru Gantu un ierosināt izmeklēšanu par “Alastora” darbībām.

«Klarisa». Kriminālseriāls. 12. sērija

Pret Rūtu tiek izdarīts spiediens, lai slēgtu izmeklēšanu, taču Ketrina viņu mudina nepakļauties. Tiek nogalināts Džo Hadlins. Īva Gelovsa izstāsta, kā tapa Nilsa pasūtītā glezna. Pēc Edija provokācijas Klarisa viņam iesit un aiziet no FIB. Viņa beidzot atceras, kā nomira tēvs. Savukārt Ardēlija atklāj šausminošu patiesību par Nilsa Heigena gleznu.