pirmdiena, 6. februāris

Vārda dienas: Dace, Dārta, Dora

LTV.LV
Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā +2 °C, ZR vējš, 5m/s
Bērnistaba

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “Depo Open 2022”. Bronzas fināls sievietēm. Tiešraide

Jūrmala būs pēdējā posma sacensību norises vieta, tas būs arī lielais fināls. Sezonā kopā bija seši posmi, un gandrīz katrā no tiem ir savi uzvarētāji, tas bija atkarīgs arī no dalībnieku sastāva. Visas labākās sportistes katrā posmā nespēlēja, un parasti cīņā par bronzu sievietēm sacentās jaunie dueti. Pludmales volejbols Latvijā ir gana populārs, tam ir labi panākumi, ko pierāda arī nesenais Eiropas Nāciju kausa fināls sieviešu komandām, kur Latvija spēlēja par medaļām un ieguva bronzu, valsti pārstāvēja Kravčenoka/Graudiņa un Namiķe/Brailko. Pēdējos līdzšinējos posmos Latvijā ļoti labi spēlēja Ventspils jaunais duets – Beāte Liepājniece ar Aniju Ozoliņu.

Skaties

Anotācijas

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “Depo Open 2022”. Fināls vīriešiem. Tiešraide

Līdz šim vislabāk veicies Edgaram Točam un Kristianam Fokerotam, kuri viena posma finālā pat uzvarēja mūsu līderus Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu. Liepājā savukārt triumfēja pavisam jaunie Graudiņš ar Bulgaču, jo divi nomināli spēcīgākie dueti nestartēja. Katrā posmā ne vienmēr piedalās pilnīgi visi labākie, tas atkarīgs no starptautiskā kalendāra, taču jādomā, ka Jūrmalā būs iespaidīgs dalībnieku sastāvs – tas ir sezonas noslēgums Latvijā un vairāk tādu oficiālu turnīru Latvijā nebūs. Viens no LTV komentētājiem šajā sezonā ir Mārtiņš Pļaviņš, kurš pats pludmales volejbolā apēdis vai pudu sāls un ticis pie olimpiskajām medaļām.

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “Depo Open 2022”. Fināls sievietēm. Tiešraide

Sievietēm finālspēles allaž bijušas ļoti intriģējošas. Dažkārt gan mainās pārinieces mūsu labākajām jaunajām sportistēm, taču jebkurā gadījumā spēcīgākās uzvarēs. Jau vairākkārt bijuši ļoti intriģējoši fināli, dramatiskākais no tiem – ceturtajā sezonas posmā Liepājā. Pludmales volejbolā dažkārt pat uzvarēts pirmais sets un itin liels pārsvars otrajā vēl nenozīmē drošu uzvaru, it īpaši vējainā laikā. Ja ņem vērā pēdējos divus sezonas posmus Latvijā, visveiksmīgāk spēlējušas Liepājniece ar Ozoliņu, taču nedz Liepājā, nedz Daugavpilī nespēlēja Kravčenoka, Graudiņa, Namiķe un Brailko.

Ieteikt

Raidījumu arhīvs

februāris, 2023
P O T C Pk S Sv
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12