svētdiena, 26. jūnijs

Vārda dienas: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis, Ingūna

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba
Rīgā +28 °C, D/DR vējš, 2m/s

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “Depo Open 2022”. Bronzas fināls sievietēm. Tiešraide

Sezonas otrais posms notiks Saulkrastos, un tradicionāli izšķirošās spēles – pašā vakarā. “Saulkrastu kokteilis” notiek jau gadiem ilgi, bet šoreiz tajā piedalīsies arī sieviešu komandas. Saulkrastos notiek senākie pludmales volejbola sarīkojumi Latvijā ar lielu skatītāju skaitu klātienē, turklāt ieeja uz visiem šīs sezonas posmiem līdzjutējiem būs par brīvu. Kopā sezonā būs seši posmi, tas ir par vienu vairāk nekā pērn, turklāt sacensības būs arī Latgalē, Daugavpilī. Šovakar no izšķirošajām spēlēm pirmā būs bronzas fināls sievietēm. Cerēsim ieraudzīt kādu Latvijas duetu, pirmajā posmā Ventspilī no mūsējām neviena komanda netika tālāk par ceturtdaļfinālu.

Skaties

Anotācijas

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “Depo Open 2022”. Fināls vīriešiem. Tiešraide

Izšķirošā spēle vīriešiem, un, iespējams, tā var beigties pat tuvu pusnaktij. Saulkrastos vienmēr spēles ir labi apmeklētas, īpaši jau fināli, tam patraucēt var vien nejauki laika apstākļi. Pavisam sezonā kopā ir seši posmi, šonedēļ notiek otrais, vēl būs sacensības Cēsīs, Liepājā, Daugavpilī un Jūrmalā, visos lielākajos volejbola centros valstī. Pirmais posms tika aizvadīts maija pēdējā nedēļā Ventspilī, un tur par uzvarētājiem kļuva mūsējie Ardis Daniels Bedrītis un Artūrs Rinkevičs, finālā tika pieveikti lietuvieši Stankēvičs/Knašs. Dalībnieku jau pirmajā posmā bija gana daudz, pamatturnīrā piedalījās 24 labākie dueti, no kuriem 16 tur iekļuva uzreiz pēc reitinga. Vēl 23 dueti pirms tam cīnījās kvalifikācijā par astoņām ceļazīmēm. Labāko četriniekā Ventspilī tika trīs Lietuvas un viens Latvijas duets, tomēr mūsējie Bedrītis/Rinkevičs ne tikai aizkļuva līdz lielajam finālam, bet arī uzvarēja izšķirošajā spēlē. Cerēsim uz to pašu Saulkrastu posmā, turklāt arī uz kāda cita dueta iekļūšanu labāko četriniekā.

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “Depo Open 2022”. Fināls sievietēm. Tiešraide

Lielais fināls sievietēm būs priekšpēdējā spēle šajā turnīrā. Abi dueti būs nesen uzvarējuši pusfinālos, labā noskaņojumā, un tūdaļ tiks noskaidrotas Saulkrastu posma labākās. Parasti dāmas nespēlēja Saulkrastos, bet šogad šī netaisnība ir novērsta, un gaidīsim augstas klases pludmales volejbolu. Pirmajā sezonas posmā Ventspilī kopumā vislabāk veicās lietuvietēm, no mūsējām labāko četriniekā neiekļuva neviens duets, pat ne Varvara Brailko un Daniela Konstantinova. Trīs Latvijas dueti bija tikuši līdz ceturtdaļfinālam, bet tur apstājās, labāko četriniekā bija trīs Lietuvas un viena Igaunijas komanda.

Ieteikt

Raidījumu arhīvs

jūnijs, 2022
P O T C Pk S Sv
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10