svētdiena, 28. maijs

Vārda dienas: Vilhelms, Vilis

LTV.LV
Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā +21 °C, D/DR vējš, 6m/s
Bērnistaba

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “Depo Open 2023”. Bronzas fināls sievietēm. Tiešraide

Pludmales volejbols Latvijā ir ļoti populārs, un mūsējiem ir labi panākumi pasaules mērogā, olimpiskās medaļas, tāpat godalgas Eiropas pieaugušo un junioru čempionātos ieskaitot. Šogad Latvijas čempionāts tiks aizvadīts četros posmos – Ventspilī, Saulkrastos, Liepājā un Jūrmalā. Pirmais posms šīs nedēļas nogalē – Ventspils zilā karoga pludmalē, un šajā spēlē tiks noskaidrotas bronzas medaļu ieguvējas sievietēm. Kopā pamatturnīrā startēja 16 labākie dueti, iespējama arī Lietuvas un Igaunijas duetu līdzdalība. Latvijas sievietēm pērn tieši pirmais posms Ventspilī bija pats neveiksmīgākais, jo neviens mūsu duets neiekļuva pusfinālā un par medaļām nespēlēja. Latvijai ir pasaules klases duets Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova, taču viņām jāspēlē augstākās raudzes turnīros un savās mājās varbūt viņas redzēsim tikai kādā no posmiem.

Skaties

Anotācijas

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “Depo Open 2023”. Fināls vīriešiem. Tiešraide

Ventspils turnīra kulminācija būs vīriešu fināls, kurā savā starpā tiksies divi labākie dueti. Pirms gada Ventspilī triumfēja gados jaunie Ardis Bedrītis un Artūrs Rinkevičs. Finālā viņi toreiz trijos setos pārspēja lietuviešus, turklāt pirmajā setā atspēlējoties un uzvarot no 11 pret 16, kas negadās pārāk bieži. Cerēsim uz tikpat veiksmīgu iznākumu arī šoreiz. Latvijai ir gana daudz jaunu un perspektīvu duetu, kas spēlē augstā līmenī. Paši labākie meistari gan šajā laikā parasti spēlē citviet Eiropā un nepiedalās pilnīgi visos sezonas posmos Latvijā, taču šovasar Jūrmalā būs arī pasaules pludmales volejbola tūre, kurā redzēsim ne tikai visus mūsu labākos, bet arī daudzus pasaules grandus šajā sporta veidā.

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “Depo Open 2023”. Fināls sievietēm. Tiešraide

Pirms gada Ventspilī uzvarēja Lietuvas duets Monika Paulikiene un Erika Kliokanaite; tas nebija liels pārsteigums, no Latvijas neviens duets tālāk par ceturtdaļfinālu netika. Cerēsim, ka šogad būs veiksmīgāk. Fināls parasti ir gana spraigs, un pludmales volejbolā nereti uzvarētāju noteikšanai vajadzīgi trīs seti. Kopumā spēles nevar būt pārāk garas laika izteiksmē – nedaudz mazāk par stundu, taču tā ir pamatīga slodze, jo ik turnīrā labākie dueti aizvada vairākas spēles dienā un katra no tām prasa daudz spēka.

Ieteikt

Raidījumu arhīvs

maijs, 2023
P O T C Pk S Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11