svētdiena, 2021. gada 19. septembris
Vārda diena: Verners, Muntis
Rīgā skaidrs, +11 °C, Z/ZA vējš, 6m/s

Latvijas hokeja izlase

Olimpiskais atlases turnīrs hokejā. Latvija – Francija. Tiešraide

Pēdējā spēle turnīra abām komandām; droši vien olimpiskās ceļazīmes liktenis nebūs izšķirts. Likme būs augsta, Latvijas līdzjutēji cer uz veiksmīgu iznākumu, kaut ar francūžiem vienmēr pēdējā laikā gājis visai smagi. Latvija gan reitingā ir augstāk par visām trijām pretiniecēm šajā atlases turnīrā, spēles notiek mūsu mājās, tomēr jāatceras, ka tām īpaši gatavojas arī pretinieki, nevis tikai mūsu valstsvienība. Trīs spēles katrai komandai ir maz, un te nedrīkst atļauties zaudēt punktus, vislabākā «recepte» ir divas uzvaras pamatlaikā pirmajās divās cīņās.

Skaties

Anotācijas

Olimpiskais atlases turnīrs hokejā. Latvija – Itālija. Tiešraide

Ļoti nozīmīgs turnīrs visām četrām izlasēm, kas spēlēs Rīgas kvalifikācijas grupā, jo tikai turnīra uzvarētāji iegūs ceļazīmi uz Pekinas spēlēm. Šonedēļ divi šādi analogi turnīri notiek arī Bratislavā un Oslo, arī tur tikai viena izlase no katra turnīra iegūs ceļazīmi uz Pekinu. Pašlaik līdzdalību olimpiskajās spēlēs ir nodrošinājušas deviņas komandas – astoņas spēcīgākās pasaules izlases pēc reitinga un arī mājinieki ķīnieši.

Olimpiskais atlases turnīrs hokejā. Latvija – Ungārija. Tiešraide

Otrā spēle Latvijas valstsvienībai būs ar ungāriem, kuriem pēdējā laikā ir krietns progress. Tiesa, šī komanda ir bez nopietnas oficiālo spēļu prakses, jo pasaules čempionāts notika tikai elites grupā, kurā Ungārija nespēlē. Latvijai galvenā trenera amatā nu ir Harijs Vītoliņš, un jācer, ka mūsu sportisti spēs pārvarēt kvalifikāciju un nākamgad februārī spēlēs olimpiskajā turnīrā Pekinā. Sava sporta spēļu komanda olimpiskajās spēlēs vienmēr piesaista papildu uzmanību, ko mūsu sportisti jau pierādījuši, īpaši Soltleiksitijas un Soču spēlēs.