otrdiena, 18. janvāris

Vārda dienas: Antis, Antons, Antonijs

Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā -1 °C, Z/ZR vējš, 9m/s

Lobētāja

Vācijas Bundestāga politiķe Eva Blūmentāle ir ideāliste. Politikas pasaule ir nežēlīga un ciniska, un pienāk brīdis, kad Evai pēc iekļūšanas politiskajā skandālā ir jāuzraksta atlūgums. Vai viņa kādam kļuva neērta? Jaunā sieviete nolemj doties spēles pretinieku pusē un kļūst par lobētāju, savā ceļā arvien dziļāk iekļūstot manipulāciju un shēmu pasaulē. Pienāk mirklis, kad Evai ir jāizšķiras: sekot saviem morālajiem standartiem vai kļūt par vienu no «viņiem».

Lobbyistin

Vācija, 2017

Rež: Svens Nāgels

Lomās: Rozālija Tomasa, Bernhards Šīrs un citi

Anotācijas

«Lobētāja» 5. - 6. sērija

5. sērija Evas pagātne ievaino viņas reputāciju visnepiemērotākajā brīdī. Evu atlaiž no darba, tomēr viņai izdodas ielauzties Zīlerta birojā un uzzināt kompromitējošu informāciju. Tomēr pēdējā mirklī Evu pārtver. Vienīgais veids, kā panākt taisnību, ir būt pieņemtai atpakaļ darbā.

«Lobētāja» 3. - 4. sērija

3. sērija Eva uzzina, ka vides jautājumu lobētājs Frenks bija pēdējais, kurš satika Bertramu dzīvu. Eva saņem draudu vēstules. Vai Evai ļaunu vēl Rolfskinds, bet varbūt tas ir Holgers, viņas sīvākais konkurents? Atklājas, ka Rolfskindam bija pamatots iemesls no sava ceļa novākt Kaiseru.