svētdiena, 26. marts

Vārda dienas: Eiženija, Ženija

LTV.LV
Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā +8 °C, Z/ZR vējš, 3m/s
Bērnistaba

Mana dziesma

«Mana dziesma» ir pozitīva un izklaidējoša spēle, kurā noskaidrosim Latvijā populāru un pazīstamu cilvēku mīļākās Latvijā radītās dziesmas. Tās dziesmas, kuras iedvesmo, tās, kuras palīdz no rītiem pamosties, tās, par kurām pat tuvākajiem draugiem nedaudz kauns atzīties, ka tā pa īstam patīk. Trīs dāmas un trīs kungi jau no 1. oktobra katru sestdienas vakaru pēc «Panorāmas» Dagmāras Legantes un Intara Rešetina vadībā, stāsies aci pret aci spēles laukumā, lai noskaidrotu, kura komanda par sev tīkamāko mūziku zina vairāk, kura ir atjautīgāka un asprātīgāka!

Katram spēles skatītājam ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas par spēles grupām vai komponistiem portālā Draugiem.lv spēlē «Mana dziesma», kur ierobežotā laika posmā jāatbild uz 20 jautājumiem par spēles tēmu!

Lai labāk sagatavotos un atsvaidzinātu atmiņā Latvijas leģendāro grupu un komponistu mūziku, dziesmu vārdus un faktus par leģendām, Latvijas Radio 2 katru nedēļu ēterā atskaņos attiecīgās nedēļas mākslinieka mūziku, arī radio ēterā klausītājiem būs dažādi konkursi un balvas. 

 

Anotācijas

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma» - Līvi

Vienpadsmit sestdienas vakarus esam klausījušies latviešu komponistu garadarbos, lekuši un smējuši kopā ar leģendārām un populārām grupām, sajutuši spēcīgu latvietības garu un stiprinājuši savu dzimto valodu. Šovakar izdziedāsim leģendārās Liepājas grupas «Līvi» spilgtākās dziesmas un ar lepnumu sirdī turpināsim gatavoties Latvijas simtgadei. 

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma» - grupa «bet bet»

Jūs jau zināt, kas jādara tumšajos decembra vakaros! Protams, jādzied! Dziesma vieno, dziesma priecē un dod spēku darīt labas lietas Latvijai! To, kā allaž, darīsim kopā ar Dagmāru Leganti, Intaru Rešetinu un 25 gadu vecumu sasniegušo grupu «bet bet ». Interesanti, ka, sagaidot savu 25 gadu pastāvēšanas jubileju, grupas „bet bet” dalībnieki apzināja vietas Latvijā, kurās grupa līdz šim vēl nebija uzstājusies, tāpēc nolēma «Lielos jubilejas koncertus» rīkot tieši tur. Un tā arī izdarīja! Ieklausīsimies Guntara Rača asprātīgajos dziesmu tekstos, kas mums palīdzējuši pārdzīvot arī grūtos un tumšos 90. gadus!