sestdiena, 3. jūnijs

Vārda dienas: Ineta, Inta, Intra

LTV.LV
Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā +14 °C, Z/ZR vējš, 5m/s
Bērnistaba

Mana dziesma

«Mana dziesma» ir pozitīva un izklaidējoša spēle, kurā noskaidrosim Latvijā populāru un pazīstamu cilvēku mīļākās Latvijā radītās dziesmas. Tās dziesmas, kuras iedvesmo, tās, kuras palīdz no rītiem pamosties, tās, par kurām pat tuvākajiem draugiem nedaudz kauns atzīties, ka tā pa īstam patīk. Trīs dāmas un trīs kungi jau no 1. oktobra katru sestdienas vakaru pēc «Panorāmas» Dagmāras Legantes un Intara Rešetina vadībā, stāsies aci pret aci spēles laukumā, lai noskaidrotu, kura komanda par sev tīkamāko mūziku zina vairāk, kura ir atjautīgāka un asprātīgāka!

Katram spēles skatītājam ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas par spēles grupām vai komponistiem portālā Draugiem.lv spēlē «Mana dziesma», kur ierobežotā laika posmā jāatbild uz 20 jautājumiem par spēles tēmu!

Lai labāk sagatavotos un atsvaidzinātu atmiņā Latvijas leģendāro grupu un komponistu mūziku, dziesmu vārdus un faktus par leģendām, Latvijas Radio 2 katru nedēļu ēterā atskaņos attiecīgās nedēļas mākslinieka mūziku, arī radio ēterā klausītājiem būs dažādi konkursi un balvas.