piektdiena, 24. marts

Vārda dienas: Kazimirs, Izidors

LTV.LV
Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā +9 °C, D vējš, 6m/s
Bērnistaba

Mana pasaule

Globālās sasilšanas sekas, postoši mežu ugunsgrēki, dzīve aktīvajās kara zonās, nepilngadīgo kolonijas, augošā interneta personību ietekme un Covid-19. Septiņpadsmit gadus jaunās vides aktīvistes Grētas Tūnbergas piemērs liecina, ka par pasaulē nozīmīgiem notikumiem neatlaidīgi interesējas arī jaunieši. Ikkatrs no viņiem vēlas būt sadzirdēts un ievērots.

Raidījums ir veidots pusaudžiem un jauniešiem, kas vēlas vairāk uzzināt par svarīgākajiem stāstiem un problēmām, kas veido mūsu pasauli. Sniedzot ieskatu dažādās pasaules vietās dzīvojošu jauniešu dzīvē, izaicinot starptautiski nozīmīgas tēmas un sniedzot intervijas ar slavenībām, raidījums piesaista jauniešu auditoriju.

Anotācijas

«Mana pasaule». Raidījums. 10. (nosl.) sērija

Raidījuma «Mana pasaule» noslēguma sērija tiks veltīta globālajai Covid-19 pandēmijai un tās atstātajām sekām. Kā sevi un citus pasargāt no vīrusa? Kā saglabāt psiholoģisko līdzsvaru? Un kad var sagaidīt Covid-19 vakcīnu? Diskusijas, ekspertu komentāri un sarunas ar jauniešiem no visas pasaules.

«Mana pasaule». Raidījums. 9. sērija

Šajā sērijā viena no lielākajām Pakistānas kino zvaigznēm Meviša Haijata diskutēs par dzimumu līdztiesības jautājumiem un spēcīgu sieviešu lomu atveidotājām kino industrijā. Tāpat tiks apskatīta e-sporta jeb sporta videospēļu arvien pieaugošā popularitāte.