svētdiena, 24. septembris

Vārda dienas: Agris, Agrita

LTV.LV
Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā +18 °C, DR vējš, 4m/s
Bērnistaba

Meli

Seriāls “Meli” tapis Lielbritānijā, tā scenārija autori ir Harijs un Džeks Viljamsi. Seriāls vēsta par kādu jaunu sievieti vārdā Lora Nīlsena. Viņa nupat piedzīvojusi šķiršanos no sava puiša. Un jau pavisam neilgi pēc tam viņa tiekas ar citu vīrieti, Endrū Ērlemu. Viņi pavada brīnišķīgu nakti, bet nākamajā dienā Lora ir pārliecināta, ka naktī noticis kaut kas briesmīgs. Viņa apsūdz Endrū par izvarošanu, ko Endrū kategoriski noliedz. Lora ziņo policijai, un tiek uzsākta izmeklēšana, tomēr tā neiet gludi, un Lora mēģina pati kaut ko noskaidrot, ne vienmēr apzinoties savas rīcības sekas. 

Anotācijas

"Meli". Britu seriāls. 6. (nosl.) sērija

Vanesas komanda uzsāk izmeklēšanu pret Endrū par viņas izvarošanu. Kā izrādās pēc vairākiem mēnešiem, arī šī izmeklēšana nenes gaidīto rezultātu. Endrū vēl arvien ir uz brīvām kājām. Lora viņu pamana pilsētā ar jau citu jaunu sievieti. 

"Meli". Britu seriāls. 5. sērija

Detektīve Vanesa Hārmona aptver, ka ar viņu noticis kas briesmīgs. Tā kā viņa ir stāvoklī, Vanesa uztraucas par savu bērnu un dodas pārbaudīties. Pamazām ataust apziņa, ka Endrū Ērlems ir viņu izvarojis.