pirmdiena, 6. februāris

Vārda dienas: Dace, Dārta, Dora

LTV.LV
Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā +2 °C, ZR vējš, 4m/s
Bērnistaba

Mežonīgais iecirknis

Bogota, mūsdienas. Izbijušais partizāns Džons Gomess ir leģendārs. Par viņu klīst nostāsti, tomēr neviens patiesi nezina, kas patiesībā ir Džons. Viņu sauc arī par Džeidžeju vai «Vieglajām kājām». Piedzīvojis mocības un nežēlīgu izdzīvošanas režīmu, Džeidžejs no džungļiem ir gatavs atgriezties Bogotā. Kolumbijas brīvības cīnītāju vārdā viņš piespiedu kārtā tika aizvests no ģimenes, un jau no bērnības ir apmācīts nogalināt. . Džeidžejs ir izcils spridzekļu meistars un, pretēji daudziem viņa vienaudžiem, nav gājis bojā un tādejādi kļuvis par «viena cilvēka armiju». Tomēr ne tādēļ, lai glābtu pasauli. Viņa mērķis ir atgūt zaudētos gadus un kontaktu ar savu ģimeni – dēlu Mario un māti. Kad Bogotā nogalina korupcijas apkarošanas kontroliera vietnieci Floresu, policijas darbinieki ir izmisumā. Tā ir lieta, ko atrisināt var tikai ar fizisku spēku. Šim darbam tiek uzrunāts Džeidžejs. Drīz top skaidrs, ka vietnieces slepkavībā iesaistīts kādas citas partizānu grupas līderis.

Spriedzes seriāls «Mežonīgais iecirknis» ir piedzīvojis jau otro sezonu un ir viens no pirmajiem Kolumbijas televīzijas projektiem, kas veidots sadarbībā ar straumēšanas servisu «Netflix». Galvenās, Džeidžeja, lomas atveidotājs, kolumbiešu TV zvaigzne Huans Pavlo Rava ir atveidojis Pablo Eskobara «labo roku» pasaulē slavenajā kulta seriālā «Narcos».

Wild District

Kolumbija, 2018

Režisors: Havjērs Fuentess-Leons

Lomās: Huans Pavlo Rava, Kristina Umanja, Kamila Sodi, Kristjans Tapans, Huans Fernando Sančess, Huans Sevastjans Kalero

 

Anotācijas

«Mežonīgais iecirknis 2». Kriminālseriāls. 9. sērija

Komūna Kaldera liek Džeidžejam atrast pazaudēto raķeti. Lai to panāktu, kaujiniekam nākas sadarboties ar Apači. Danjela uzzina, kas vainojams nesenajos notikumos, un nolemj izmantot kampaņu, lai atklātu valsts varas korumpētos tīklus. Notiek pēkšņs, šausminošs negadījums, kas nopietni ietekmēs prezidenta vēlēšanu otro kārtu.