sestdiena, 22. janvāris

Vārda dienas: Austris

Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā -3 °C, Z/ZR vējš, 6m/s

Miesassargs

Policijas seržants, kādreizējais Afganistānas kara veterāns Deivids Bads nokļūst vienā vilcienā ar jaunu teroristi Nadju, kura ir apbruņojusies ar spridzekļu vesti un draud uzspridzināt transporta līdzekli. Pēc veiksmīgām sarunām ar sievieti viņš novērš sprādziena risku. Viņa panākumus novērtē speciālisti no īpašo uzdevumu vienības, kuri norīko Badu kļūt par valsts sekretāres Džūlijas Montagjū miesassargu. Džūlija ir skandaloza politiķe, kuras galvenais mērķis ir panākt, ka pretterorisma aktivitātes nokļūst drošības dienesta pārziņā. Nepopulārais lēmums Džūliju padara par mērķi uzbrukumiem. Viņai ir daudz nelabvēļu, kuri labprāt vēlētos, lai Džūlija pazūd no politiskās skatuves. Tikmēr Bads demonstrē pilnīgu lojalitāti Džūlijai, kas abus ne vien pakļauj nāves briesmām, bet arī ieved bīstamā romantiskajā afērā. Deivida Bada lomu atveido ievērojamais skotu aktieris Ričards Madens, kurš pasaules slavu ieguva ar Roba Stārka lomu kulta seriālā «Troņu spēles», bet par lomu seriālā «Miesassargs» ieguva «Zelta globusu». Seriāls «Miesassargs» Lielbritānijā kļuvis par skatītāko seriālu pēdējo desmit gadu laikā, saņemot vairāk kā 15 dažādu kino industrijas apbalvojumu un nedalītu kritiķu uzmanību. Pēc lomas seriālā pasaules medijos izskanēja ziņa, ka Madens varētu kļūt arī par nākamo Džeimsu Bondu. Džūlijas lomu atveido britu aktrise un producente Kīlija Houza, ko Latvijas Televīzijas skatītāji ir iepazinuši kā Luisu seriālā «Darelu ģimene».

Bodyguard.

Lielbritānija, 2018

Scenārija autors: Džeds Merkurio

Lomās: Ričards Madens, Kīlija Houza un citi

Anotācijas

«Miesassargs». 6. (noslēguma) sērija

Deivids ir uzzinājis patiesos apstākļus par uzbrukumu Džūlijai. Viņš pats tiek ievilināts slazdā. Kāds viņu ir apbruņojis ar spridzekļu vesti. Deivids dodas Londonas ielās, policija viņu tur aizdomās par visu sprādzienu organizēšanu. Bet paša Deivida dzīvība tagad ir atkarīga no viņa nelabvēļiem. Deividam ir jāneitralizē veste, un tas kļūst par sarežģītāko uzdevumu viņa dzīvē.

«Miesassargs». 5. sērija

Deivids izmeklēšanas laikā nojauš, kuri cilvēki vēlēja nāvi Džūlijai. Visas norādes liecina par to, ka vainīgais ir kāds no britu valdības pārstāvjiem. Tikmēr aizdomās turēts tiek arī Deivids, kad top publiski skaidrs, ka viņam bija romāns ar Džūliju. Kāds mēģina norādīt, ka Deivids ir izraisījis sprādzienus Londonā.