piektdiena, 2. jūnijs

Vārda dienas: Lība, Emma

LTV.LV
Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā +9 °C, Z vējš, 6m/s
Bērnistaba

Nesalauztā

Detektīve Aleksandra Endersa ir stāvoklī un gaida meitu. Neilgi pirms noteiktā dzemdību datuma viņa pēkšņi pazūd bez pēdām. Pēc nedēļas sieviete pamostas, nosmērējusies ar asinīm, bez bērna un atmiņas par notikušo. Aleksas priekšnieks Pauls Novāks dara visu iespējamo, lai atrastu pazudušo mazuli. Redzot, ka kolēģu pūlēm nav panākumu, detektīve sāk izmeklēšanu uz savu roku. Drīz vien Aleksa sapinas melos un aizdomās un riskē ar darbu, attiecībām un dzīvību. Vai viņa ir gatava uz visu, lai atgūtu meitu? Vai detektīve pati ir līdzdalīga noziegumā?

Miniseriāls ir saņēmis vairākas nominācijas, kā arī Vācijas Televīzijas balvu par labāko operatora darbu.

Anotācijas

«Nesalauztā». Vācijas detektīvseriāls. 6. (nosl.)sērija

Bēgot no kolēģiem, Aleksu plosa bailes, sirdsapziņas pārmetumi un šaubas. Jauns atklājums liek Novākam palīdzēt Aleksai. Abi uzsāk drudžainu pakaļdzīšanos. Kopā viņiem izdodas atrast trūkstošos mozaīkas gabaliņus, un kļūst skaidrs, ka pagātne ir saistīta ar tagadni daudz ciešāk, nekā šķiet.

«Nesalauztā». Vācijas detektīvseriāls. 5.sērija

Aleksa atklāj, ka viņas bijušais draugs Jākobs pazina Krūzovicu. Novāks uz laiku atstādina detektīvi no amata par dienesta pārkāpumiem. Ne partneris Leifs, ne kolēģi vairs viņai netic, tāpēc Aleksa nolemj cīnīties ar ļaundari saviem spēkiem. Cerot atrast meitu, viņa dodas līdzi Jākobam uz pamestu vietu dziļi mežā.