trešdiena, 26. janvāris

Vārda dienas: Agneta, Agnis, Ansis

Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā -1 °C, D vējš, 4m/s

Pārinieki

Privātdetektīvs Leo un advokāts Benijs ir pārinieki, kuri abi ir kā diena pret nakti, taču kopā veido izcilu komandu. Leo, lai atrisinātu noziegumus, nereti dodas ielās, iesaistās kautiņos un savās darba metodēs mēdz būt brutāls. Benijs labi orientējas likumdošanā un savu taisnību izcīna tiesas sēdēs. Viņu klienti ir nepatiesi apsūdzēti, un tieši pārinieku rokās ir šos cilvēkus attaisnot. «Pārinieki» («Ein Fall für zwei») TV ekrānos tiek demonstrēts jau gandrīz 40 gadus un tiek uzskatīts par vienu no ilgāk demonstrētajiem vācu detektīvseriāliem, sezonu laikā mainoties aktieru sastāvam, taču nemainot sižeta līniju. Tā pirmā sērija pirmizrādi piedzīvoja 1981. gadā ar galveno varoni, privātdetektīvu Jozefu Matulu. Viņu atveidoja vācu aktieris Klauss Gārtners, kuram šobrīd ir 77 gadi. Viņš piedalījās kopumā 300 sērijās.

Ein Fall für Zwei – Der neue Fall für Zwei. Season 1

Vācija, 2014

Lomās: Antuāns Mono, Vanja Mūss un citi

Anotācijas

«Pārinieki 4». 4. sērija

Pie Benija pēc palīdzības vēršas Bianka Bronnere, kuras tēvs, viesnīcas «Hotel Bronner» vadītājs, ir turēts aizdomās par viesnīcas direktora Pētera slepkavību. Viesnīca pirms dažiem gadiem bijusi bankrota priekšā, taču investors vārdā Morics to izglābis. Kad viesnīcu vēlas pārdot, viesnīcas vadītāju starpā izcēlies konflikts.

«Pārinieki 4». Detektīvseriāls. 3. sērija

Leo un Benijs saņem negaidītu vēsti. Abu kādreizējais angļu valodas skolotājs nogalinājis skolas mācību pārzini Veru. Abi pārinieki atceras skolotāju Horstu kā izcilu pedagogu. Vai tiešām viņš spētu pastrādāt noziegumu? Tomēr Horsta nervozā izturēšanās pārrunu laikā ar Beniju dara viņu aizdomīgu.