otrdiena, 6. jūnijs

Vārda dienas: Ingrīda, Ardis

LTV.LV
Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā +8 °C, D vējš, 2m/s
Bērnistaba

Pazudusī

Elza un Lorāns Lazasi ir ideāls pāris – precējušies jau 20 gadu, joprojām iemīlējušies, audzina pusaugu meitu Lisiju. Tomēr kādudien Elza neatgriežas no rīta skrējiena un pazūd bez pēdām. Lorānu un viņa meitu pārņem bailes, taču, kad policija paziņo, ka Elza nav tā, par kuru izlikās, viņu pasaule sagrūst. Lorānam ir jāpieņem realitāte – mīļotā sieviete glabā noslēpumu, un viņas pagātne pēkšņi ir nākusi gaismā.

Anotācijas

«Pazudusī». Francijas detektīvseriāls. 6.(nosl.) sērija

Elza nonāk cietumā. Viņas māte Viktuāra nekad nebija ticējusi ne Elzas vainai, ne nāvei. Viņa bija nolīgusi privātdetektīvu, lai meitu atrastu. Martino atklāj, ka Kentons bija tas noslēpumainais svešinieks, kurš Lisijai sniedza informāciju par māti. Viņš izmeklēja lietu pēc Ružjē pasūtījuma, lai pierādītu viņa nevainību. Viktuāra atklāj Martino savas un meitas šaubas par Stefāniju. Bernārs nolemj izpirkt vainu. Kopā viņi sarīko lamatas, lai atmaskotu Stefāniju.

«Pazudusī». Francijas detektīvseriāls. 5.sērija

Tēva un meitas atkaltikšanās ir emociju un spriedzes pilna. Bernārs atzīstas Elzai, ka piekukuļoja Santinī, lai viņu pasargātu. Elza tēvam pārmet, ka viņš vienmēr ir viņu vainojis brāļa pazušanā. Atgriežoties īpašumā, Elza, Lorāns un Bernārs tiek aizturēti. Pratināšanā Elza noliedz vainu Kentona un Ružjē slepkavībā.