trešdiena, 6. decembris

Vārda dienas: Niklāvs, Niks, Nikolajs, Nikola

LTV.LV
Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā -5 °C, D vējš, 2m/s
Bērnistaba

Pludmales volejbols

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā "Depo Open 2023". Bronzas fināls sievietēm. Tiešraide

Pludmales volejbola sezona Latvijā pamazām tuvojas noslēgumam. Tā bijusi interesanta sportiskajā ziņā, bet nav lutinājusi ar laika apstākļiem, kas tomēr ir būtisks faktors šajā sporta veidā, piemēroti laika apstākļi bija tikai Saulkrastu posmā. Jūrmalā šīs nedēļas nogalē būs pēdējais, ceturtais sezonas posms, kas vienlaicīgi būs arī fināls, kā sezonas kulminācija. Tieši pirms nedēļas Jūrmalā aizvadīts Eiropas čempionāts U-20 vecuma grupā, vairāki tā dalībnieki spēlēs arī Latvijas turnīrā. Tradicionāli pirmā spēle par medaļām ir cīņa par bronzu sievietēm. Iepriekšējā posmā Liepājā sievietēm labākās bija Igaunijas un Lietuvas sportistes, no Latvijas līdz pusfinālam tikai vienīgi Beāte Liepājniece un Annija Ozoliņa, taču viņas zaudēja un pēc tam piekāpās arī cīņā par bronzas godalgām. Sezonas pirmais posms Ventspilī arī nebija veiksmīgs Latvijas sportistēm, savukārt "Saulkrastu kokteilī", otrajā posmā, jau bija ļoti labi panākumi. Jācer, ka sezonas pēdējā posmā mūsējām klāsies daudz labāk, pat ja nespēlē mūsu pārliecinošās līderes Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova.

Skaties

Anotācijas

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā "Depo Open 2023". Fināls vīriešiem. Tiešraide

Pēdējā spēle šī gada Latvijas čempionātā, tā pēdējā posmā Jūrmalā. Sezona bijusi gana spraiga un uzvarētāji – neprognozējami. Pirmajā posmā Ventspilī uzvarēja Bedrītis/Rinkevičs, pēc tam Saulkrastos triumfēja dvīņu brāļi no Lielbritānijas Bello, Liepājā uzvara tika Latvijas duetam Mārtiņam Pļaviņam un Edgaram Točam. Interesanti, ka šogad vēl neviena triumfa Latvijas posmos nav Aleksandram Samoilovam un Jānim Šmēdiņam, vienbrīd Šmēdiņu mocīja savainojumi un Samoilovs spēlēja kopā ar savu jaunāko brāli Mihailu. Pamazām pludmales volejbolā notiek paaudžu maiņa, un tādi izcilnieki kā Jānis Šmēdiņš, Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Samoilovs jau jāpieskaita veterāniem. Jaunajiem sportistiem pagaidām vēl nav tik spilgtu panākumu pieaugušo turnīros kā minētajiem veterāniem.

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā "Depo Open 2023". Fināls sievietēm. Tiešraide

Lielajā finālā spēlēs divi labākie sieviešu dueti. Liepājā uzvarēja Igaunijas duets Hollasa un Remmelga, kas finālā pārspēja lietuvietes. Saulkrastos triumfēja Latvijas duets Ēbere/Konstantinova, savukārt pirmajā posmā Ventspilī pirmās bija lietuvietes māsas Grudzinskaites. Līdz šim bijuši trīs posmi, trīs dažādas uzvarētājas, turklāt katru reizi no citas valsts – pa vienam titulam katrai no Baltijas valstīm sieviešu konkurencē.

Ieteikt

Raidījumu arhīvs

decembris, 2023
P O T C Pk S Sv
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7