• Svētdiena, 2019. gada 20. janvāris
  • Vārda diena: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 750mm Hg, 77%
LSM Bērnistaba

Fonda „Viegli” koncerts „Vakars. Pietura Jasmīns.” 1. janvārī

Imanta Ziedoņa fonda „Viegli" koncerts, kas veltīts apbalvojumam „Laiks Ziedonim!".

Imanta Ziedoņa fonda „Viegli" koncerts "Vakars. Pietura. Jasmīns." ir otrais domubiedru grupas albums. Tas iznācis dzejnieka Imanta Ziedoņa aiziešanas gadā un ir pavisam citāds, jo mūziķiem, šķirot Dzejnieka sarakstītās rindas, bija vēlēšanās apstāties un pārdomāt savas dzīves kopsakarības ar Imantu Ziedoni.

Koncertā „Vakars. Pietura. Jasmīns." Dzelzceļa vēstures muzejā uzplauka vēl kāda nozīmīga fonda „Viegli" komandas vēlme – ar koncertu iezīmēt sākumu lielai idejai. 2014. gada 6. janvārī, Epifāniju dienā, – dzejniekam Imantam Ziedonim tik nozīmīgā dienā – tiks pasludināta pieteikšanās apbalvojumam "Laiks Ziedonim!". Apbalvojumu pasniegs dzejnieka dzimšanas dienā 3. maijā.

Dziesmu autori, kuri arī nesavtīgi darbojas fondā „Viegli" - Jānis Holšteins - Upmanis, Māra Upmane – Holšteina, Renārs Kaupers, Raimonds Gusarevs, Kārlis Kazāks kopā ar fonda „Viegli" kori ne tikai dziedās, bet arī stāstīs par apbalvojuma "Laiks Ziedonim!" būtību, piecām apbalvojuma nominācijām, kas rosinās cilvēkus kļūt radošiem. Fonda „Viegli" domubiedri iepazīstinās arī ar vizionāriem – cilvēkiem, kurus fonds Latvijas sabiedrībā izraudzījies nominantu izvēlei.

Koncerts „Vakars. Pietura. Jasmīns." ikvienam LTV1 skatītājam būs kā prieka, pozitīvas enerģijas un labas gribas piemērs iesākot 2014. gadu.

Raidījuma ierakstu veidoja režisore Zita Kaminska, žurnāliste Ilze Strenga, vadošais operators Aivars Erdmanis kopā ar citiem radoši spēcīgiem LTV kolēģiem.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!