• Svētdiena, 2021. gada 25. jūlijs
  • Vārda diena: Jēkabs, Žaklīna
  • Rīgā skaidrs, +25 °C, Z vējš, 5m/s
LSM Bērnistaba

Mans draugs Mārtiņš Freimanis. Koncerts

Populārās mūzikas koncerti

Vienīgo reizi koncerttūres ietvaros uz skatuves kāpa koncerta režisore Marija Bērziņa, izpildot mazāk zināmo, bet melodisko Freimaņa darbu «Mans neatklātais super NLO». Tāpat klausītājus pārsteidza trio «Saldais» ar mūsdienīgu un elektronisku Freimaņa dziesmu popūriju, Aijas Andrejevas pirmo reizi izdziedātā dziesma «Tik un tā nesapratīs», kā arī grupas «Rīgas Modes» izpildītā «Redz, kā tu ar mani».

Uz skatuves dažādos duetos, trio un solo izpildījumos izskanēja tādas iemīļotas Freimaņas dziesmas kā «Arī man ir sirds», «Lietus dārzs», «Bet maijpuķītēm jāpaliek», «Satīties, sapīties», «Paspēlēsim paslēpes» un daudzas citas Tās izdziedāja solisti Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Andris Ērglis, Ivo Fomins, Gatis Mūrnieks, Madara Grēgere, Katrīna Bindere kopā ar Jāņa Strazda mūziķu grupu, kā arī «Līvi», «Refleksija» un «Z-Scars.» Vakaru vadīja Freimaņa labs draugs un mūziķis Lauris Reiniks.

Koši izskanēja koncerta kopdziesmas «Draugs» un «Pie Dieviņa», kurās solistiem uz skatuves pievienojās vairāk nekā 100 dalībnieki no kora «Mūza», Āgenskalna Valsts ģimnāzijas kora, Liepājas jauniešu kora «Reverberācija» un Valmieras kora «Skan».

Koncerttūres virsmērķis bija ziedojumu vākšana Bērnu paliatīvās aprūpes centra «Sapņu tilti» būvniecībai. Kopsummā koncertu laikā tika saziedoti līdzekļi 9451.54 EUR apmērā

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Rīgas svētku lielkoncerts «Rīgas sirds»

Populārās mūzikas koncerti

Raimonds Pauls « Vasaras noskaņās». Koncerts

Populārās mūzikas koncerti
Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Raimonds Pauls «Vasaras noskaņās». Koncerts

Populārās mūzikas koncerti

Dārza svētku koncerts #ģimeneslokā

Populārās mūzikas koncerti