1.  sērija

Misters Bīns cenšas nokārtot matemātikas eksāmenu, taču saprot, ka ir iemācījies nepareizās eksāmena biļetes. Piedzīvojumi seko arī pludmalē, kur viņš cenšas neveiksmīgi pārģērbties, bet vēlāk, baznīcā, Bīns mēģina nošķaudīties, taču tas notiek ar skaļu un varenu blīkšķi.

2. sērija

Kurš gan to būtu domājis, ka iepirkšanās Bīnam sagādās tādas galvassāpes? Kā iegādāties pareizo dvieli, bet kā ir ar zobupastu? Restorāna apmeklējums Bīnam izvēršas par īstenu pārbaudījumu. Viņš nebūt nav skops, taču nevēlas tajā tērēt vairāk naudas kā paredzēts. Kā rīkoties, lai viesmīlis neapvainotos?

3. sērija

Laiks doties uz baseinu! Tam Bīns ir sagatavojies nepajokam. Tiesa, lai lēktu no tramplīna, ir mazliet jāpacenšas un jāpārvar bailes no augstuma. Atpūsties Bīns dodas uz parku, kur, protams, līdzi ir sagatavojis arī neparastu maltīti.

4. sērija

Televizors un Bīns - abi kļūst par nešķiramiem draugiem brīdī, kad Bīns «jauno biedru» pārved mājās no veikala. Laiks ekskursijai uz lielpilsētu! Protams, neizpaliek arī fotogrāfiju uzņemšana pie populāriem tūrisma galamērķiem. Viss izvēršas citādāk kā plānots.

5. sērija

Lai nu kurš, bet misters Bīns no rītiem prot piecelties ar skaļu blīkšķi! Rīta cēliens viņam izvēršas sevišķi grūts, tikmēr lācēns Tedijs turpina gulēt saldā miegā. Taču saģērbties pie automašīnas stūres Bīns prot eleganti. Gājiens pie zobārsta izvēršas par visīstāko laiku Bīna radošajiem eksperimentiem ar zobārsta instrumentiem. Visbeidzot, Bīns dodas piknikā un cīnās ar uzmācīgajiem kukaiņiem. Kurš uzvarēs kuru?

6. sērija

Misters Bīns palīdz vīrietim uz ielas, kuram piepeši kļuvis slikti. Taču - kā sniegt pirmo palīdzību? Ceļojums vilcienā un lidmašīnā Bīnam izvēršas par pārbaudījumu, taču visām situācijām ir risinājumi.

7. sērija

Misters Bīns nakšņo viesnīcā. Taču viņam ir grūtības sadzīvot ar citiem viesiem. Nekur nav tik labi kā mājās, tāpēc Bīns sev paņēmis līdzi veselu iedzīvi.