• Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
  • Vārda diena: Laura, Jadviga
  • Rīgā skaidrs, +7 °C, Z/ZA vējš, 2,57m/s
LSM Bērnistaba

«Mīlas viesulis» 3325. - 3329. sērija

Mīlas viesulis

Pirmdiena, 1. marts

3325. sērija

Kristofs ar Paulu cenšas salauzt Anabellas pretestību un iedzīt viņu vājprātā, tomēr Anabellas nervi izrādās daudz stiprāki. Nadja kļuvusi par Tima līgavu un jūtas uzvarējusi, kaut arī spiesta atskārst, ka Tims joprojām mīl Francīti. Uzzinot, ka Mihaels slimnīcā aizmidzis darba laikā, Nataša sāk nojaust ko nelāgu un prasa Mihaelam paskaidrojumu. Viņš noliedz atkarību no medikamentiem. Hildegarde ar Alfonsu atver lādīti un ar vilšanos konstatē, ka tā ir tukša. Viņi to izmet laukā.

Otrdiena, 2. marts

3326. sērija

Naktī Mihaels nepārrodas no izsaukuma. Nataša sāk uztraukties un nolemj saukt policiju. Kad Mihaels tomēr atgriežas mājās, Natašai un Andrē rodas aizdomas, ka Mihaels viņiem melo. Pauls jūtas pievilts, jo Anabella nedomā atzīties Romijas slepkavībā. Viņš apņemas ķerties pie radikālākiem līdzekļiem. Nadja nolemj, ka Francītei jāpamet "Firstenhofa”. Viņa lūdz Dirka palīdzību. Bela atrod atkritumos Alfonsa lādīti un nejauši atklāj slepenu nodalījumu ar vērtīgu saturu.

Trešdiena, 3. marts

3327. sērija

Anabella ir pazudusi bez pēdām, viesnīcā sāk uzdot jautājumus. Kristofam rodas aizdomas, viņš sāk sekot Paula gaitām. Anabella tikmēr sēž ieslodzīta nomaļā kalnu namiņā. «Firstenhofa» satraukti gatavojas uzņemt slavenu karalisku pāri. Verners nolemj pats parūpēties par augsto viesu sagaidīšanu. Bela vēlas pārdot interneta izsolē vērtīgo monētu, bet tad Alfonss izstāsta viņam par savu brāli Ginteru un kā monēta nonāca ģimenes īpašumā. Bela atdod monētu Alfonsam. Nataša jūtas vainīga, ka neuzticas Mihaelam. Viņa apsola vīram vairs nekad nešaubīties par viņa vārdiem, bet tad Eva pamana tabletes uz Mihaela galda.

Ceturtdiena, 4. marts

3328. sērija

Tims un Andrē novēro Paula dīvaino izturēšanos un sāk raizēties par puisi. Vienīgi Kristofs zina, ka Pauls ir saistīts ar Anabellas pazušanu. Mācītājs Rimpels uzzina, ka Verners uzņems viesnīcā augstdzimušus viesus, un nolemj gūt kādu labumu arī savai baznīcai. Mācītājs ielavās Firsta apartamentos, lai uzrunātu princi pats personīgi, bet sastop tur Belu un Lūsiju, kas sarīkojuši sev nelielu izklaidi. Francīte izvairās satikt Timu. Nadja izmanto ikvienu izdevību, lai provocētu Francīti. Francīte nejauši noklausās Nadjas un Dirka sarunu.

Piektdiena, 5. marts

3329. sērija

Lūsija neizprot Paula izturēšanos un prasa paskaidrojumu. Pauls atzīstas Lūsijai, ka nolaupījis Anabellu, jo viņa noindēja Romiju. Francīte izstāsta Timam, ka Nadjai ar Dirku ir slepena mīlas dēka. Tims nolemj pieķert Nadju Dirka numurā, bet Nadja ar Dirku jau ir labi sagatavojušies. Bela nolemj atzīties Lūsijai mīlestībā un uzaicina viņu uz randiņu. Lūsija neierodas uz tikšanos, jo seko Paulam uz kalnu namiņu. Pēc sena ģimenes strīda Alfonss vairs nekontaktējas ar savu brāli Ginteru. Hildegarde nolemj, ka abiem pienācis pēdējais laiks izlīgt mieru. Alfonss iespītējas.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mīlas viesulis 16. Vācijas seriāls. 3359. sērija

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 16. Vācijas seriāls. 3358.sērija

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 16. Vācijas seriāls. 3357. sērija

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 16. Vācijas seriāls. 3356.sērija 1

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 16. Vācijas seriāls. 3355.sērija

Mīlas viesulis