• Trešdiena, 2020. gada 21. oktobris
  • Vārda diena: Severīns, Urzula
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

TV PIRMIZRĀDE! Animācijas seriāls. «Oktonauti» 1. sērija

Oktonauti

Oktonauti ir astoņu drosmīgu dzīvnieku komanda, kas dodas pretī zemūdens dziļumiem, lai bezbailīgi stātos pretī briesmām, iegūtu jaunus draugus un atklātu paslēptos jūras dzīļu dārgumus dažādās ekspedīcijās. 

Varonīgais oktonautu komandas kapteinis ir polārlācis Bārnakls. Viņš ir savādnieks, kurš mīl vadīt komandu, vienmēr pirmais dosies palīdzēt, bet brīvajā laikā viņam patīk spēlēt mūziku vai nodoties sapņainām pārdomām. Kaķis Kvazī ir negantnieks ar noslēpumainu pirāta pagātni. Viņš ceļo uz eksotiskām vietām, kuram patīk arī mierīga atpūta. Piemēram, zvilnēt vannā. Pingvīns Peso ir komandas mediķis. Viņš vislabāk zina, kā sasaitēt ievainojumus, līdzi sev nēsājot aptieciņu. Lai arī viņam ne sevišķi patīk briesmas, vajadzības gadījumā Peso dosies palīgā jebkuram oktonautam. Katras sērijas stāsts balstīts uz kādu zemūdens piedzīvojumu, atklājot dārgumu lādes, cīnoties ar haizivju baru vai glābjot kādu komandas biedru.

Britu seriāla «Oktonauti» veidotāji ir kanādieši Vikija Vonga (Vicki Wong) un Maikls Mērfijs (and Michael Murphy). Abi animatori darba procesā rūpīgi pētījuši zemūdens pasaules īpatnības, padarot animēto vidi pēc iespējas tuvinātu realitātei, taču nezaudējot noslēpuma un pasakainu piedzīvojumu auru. Seriāla veidošanā palīdzējusi arī jūras biologu komanda- speciālisti, kuri palīdzējuši tapt arī animācijas filmai «Meklējot Nemo».

The Octonauts

Lielbritānija, 2010

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Animācijas seriāls. «Oktonauti. Speciālizlaidums»

Oktonauti