Latvijas hokeja virslīga. "Mogo/LSPA" 1:2 HK "Zemgale/LLU"

HK «Zemgale/LLU» jau otrajā minūtē izvirzījās vadībā, izslēgšanas spēļu rezultatīvākais vīrs Frenks Razgals panāca 1-0. «Mogo/LSPA» gan uzreiz izlīdzināja rezultātu - pēc Jāņa Ozoliņa metiena uz tablo 1-1.

Pēc pārtraukuma laukumā daudz vairāk cīņas nekā vārtu gūšanas momentu. Vien perioda izskaņā HK «Zemgale/LLU» uzbrucējs Roberts Jekimovs izskrēja 1 pret «Mogo/LSPA» vārtsargi tomēr meta vārtiem garām.

Trešajā trešdaļā mērķtiecīgāki bija «Mogo/LSPA» vīri, bet vārtu guvums izpalika un uzvarētājs bija jānoskaidro papildlaikā. Tajā HK «Zemgale/LLU» līderis Frenks Razgals nodemonstrēja augstāko klasi un vienatnē atnesa uzvaru HK «Zemgale/LLU» gan spēlē, gan visā sērijā.

Intervija - Frenks Razgals, HK «Zemgale/LLU» uzbrucējs

HK «Zemgale/LLU» finālā iekļuva otro reizi kluba vēsturē – tajā Jelgavas komanda spēkosies ar «Olimp» vienību. Sērijas līdz 4 uzvarām pirmais mačs norisināsies 7. aprīlī.