• Trešdiena, 2020. gada 22. janvāris
  • Vārda diena: Austris
  • Rīgā +3.0°C, ZR vējš 4m/s, 761mm Hg, 76%
LSM Bērnistaba

Laura Rizzotto un Latvijas delegācija devusies uz Portugāli

Eirovīzija

Latvijas delegācija un mūsu pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Laura Rizzotto devās uz Portugāli, bet jau rīt dziedātāja pirmo reizi kāps uz lielās skatuves, lai izmēģinātu savu priekšnesumu.

Laura Rizzotto Latviju starptautiskajā konkursā pārstāvēs ar pašas sarakstīto dziesmu «Funny Girl», kas plūca uzvaras laurus Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursā «Supernova».

Kopā ar Latvijas pārstāvi uz Portugāli devās arī viņas bekvokālisti Iluta Alsberga, Antra Kūmiņa, Kristīne Pastare un Edgars Zvirbulis, skaņu režisors Pablo San Martin, Lauras mamma un menedžere Adriana Rizzotto, kā arī Latvijas delegācijas vadītāja Zita Kaminska. Lisabonā delegācijai pievienosies arī fotogrāfs un operators Kevin Chiu, kas iemūžinās Lauras Rizzotto gaitas Portugālē. 

Tērpu un stilu Lauras Rizzotto Eirovīzijas priekšnesumam ir veidojusi zīmola «Baronessa» dizainere Marta Bērzkalna. Lai sagatavotu lielās skatuves priekšnesumu, ar Lauru strādāja arī horeogrāfe Līga Liberte. Lai popularizētu Lauras Rizzotto dziesmu «Funny Girl» ārpus Latvijas, tika izmantota konkursa «Supernova» atbalstītāja «Ondo.lv» piešķirtā stipendija. 

Eirovīzijas dziesmu konkurss, kas šogad norisināsies jau 63. reizi, Portugāles galvaspilsētā Lisabonā notiks pirmo reizi, pateicoties Salvadora Sobrala uzvarai pērn ar dziesmu «Amar pelos dois». Kopumā konkursā piedalīsies 43 dalībvalstis un finālisti tiks noskaidroti divos pusfinālos, kas notiks 8. maijā un 10. maijā. Izšķirošā cīņa par uzvaru šī gada dziesmu konkursā norisināsies lielajā finālā 12. maijā. 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!