Latvijas virslīgas turnīrs telpu futbolā. FK "Nikars" – FC "Petrow/Jelgava"

Latvijas virslīgas turnīrā telpu futbolā ļoti tuvu finālam ir «Petrow/Jelgava» futbolisti, kas šodien pusfināla otrajā spēlē atkārtoti pārspēja «Nikars» komandu. Jau pirmais nopietnais «Petrow» futbolistu uzbrukums beidzās ar Germana Matjušenko sitienu vārtos. Arī turpinājumu pārsvars bija jelgavnieku pusē. Un bija tikai loģiski, ka Eduards Martins un Dmitro Šamli panāca jau 3-0. Otrajā puslaikā «Petrow» spēlēja jau rezervētāk un labas izdevības jau radās «Nikars» futbolistiem, kuri gan tās neizmantoja. Toties spēles pēdējā minūtē divi labi prettriecieni izdevās «Petrow» un Ņikita Žarovs un Raitis Butlers uzstādīja gala rezultātu - 5-0 jelgavnieku labā.

Intervija - Germans Matjušenko, «Petrow/Jelgava» futbolists

Sērijās līdz trim uzvarām rezultāts ir 2-0 «Petrow» labā. Trešā spēle notiks pēc trim dienām Salaspilī.