LBL. "VEF Rīga" – BK "Liepāja"

Pirmās divas savstarpējās pusfināla cīņas noslēdzās ar stabilām vefiešu uzvarām. Tomēr šodien panākums viņiem nācās krietni grūtāk. Spēles pirmajās minūtēs pat vienubrīd vadībā pabija kurzemnieki. Taču diezgan ātri «VEF Rīga» ieguva apmēram 10 punktu pārsvaru. Šāds stāvoklis vairāk vai mazāk saglabājās gandrīz visu atlikušo laiku. Kad otrajā ceturtdaļā pēc latviešu mazo spēlētāju piespēlēm leģionāri vairākas reizes ietrieca bumbu grozā no augšas, rīdzinieki ieguva plus 15.

Otrajā spēles daļā liepājnieki epizodiski atpalicību samazināja te līdz 6, te 4 punktiem. Tomēr tūlīt pat «VEF Rīga» visu atgrieza atpakaļ. Spēles beigās «Liepājas» klubs tomēr nespēja vairs turēt līdzi, un rīdzinieki svinēja uzvaru ar 101-82. Viņu rindās 35 punktus guva Kails Almans, bet 15  iekrāja Artis Ate.

Intervija - Artis Ate, «VEF Rīga» kapteinis

Tātad «VEF Rīga» uzvara sērijā ar 3-0, un tagad jāgaida pretinieki BK «Ogres» un BK «Ventspils» duelī, kur rezultāts ir neizšķirts 1-1.