• Otrdiena, 2020. gada 7. jūlijs
  • Vārda diena: Maruta, Alda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 1. jūnijs

V.I.P.

Erudīcijas spēles «Veiksme. Intuīcija. Prāts» pārstāvji šoreiz būs divi dalībnieki no katras komandas, bet kapteiņi būs stomatoloģe Gija Ābele un vēsturnieks Kristaps Pildiņš. Spēlē gadīsies arī pa kādam jautājumam no vēstures un medicīnas apcirkņiem, bet atbildēt nāksies arī uz jautājumiem par dabu, kino, sportu un kultūrvēsturiskām personībām.

Dalībnieki:

Gija Ābele, komandas kapteine, stomatoloģe, kurai patīk darbs, ceļošana un prāta spēles. Jo vairāk ceļo, jo asāk izjūt, ka tik daudz nav redzēts un izprasts. Interesē daudzas tēmas, patīk cilvēki ar labu humora izjūtu.

Edgars Kičigins, strādā loģistikas nozarē. Dvēseles mieru gūst, ļaujoties kulinārijas brīnumiem. Izbraucienos pie dabas allaž līdzi spinings, interesē sports, īpaši Parīzes-Dakāras rallijs, vēsture un pasaules valstis, notikumi.


Kristaps Pildiņš, komandas kapteinis, vēsturnieks, Latvijas Kara muzeja pētnieks, pastiprināti interesējas par Latvijas armiju starpkaru periodā un Latvijas Neatkarības karu. Nodarbojas ar sportu, pats komentē sporta notikumus televīzijā. Interesē notiekošais Nacionālajā Basketbola asociācijā (NBA) un pludmales volejbolā. Cer kādreiz uzrakstīt grāmatu.

Andris Pūce, kapteiņa draugs un domubiedrs. Ikdienā ārsts, patīk ģeogrāfija un vēsture, no viena gala līdz otram lasa tikai žurnālus par vēsturi, dzied Prezidiju Konventa vīru korī, izvairās no jautājumiem par medicīnu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. jūlijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 29. jūnijs

V.I.P.